Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz kutya anyuka vagyok?

Rossz kutya anyuka vagyok?

Figyelt kérdés
mennyi időt igényel egy napból egy 4 hónapos kutyus? nagyon nagy a mozgásigénye, egész nap futkározna de nincs sajnos annyi szabadidőm hogy reggeltől estig csak vele foglalkozzak. Ha 1-2 órára magára hagyom vagy hogy csak fekszik az ágyon és nézelődik. lehet én aggódom túl, de néha teljesen bűntudatom van ha látom hogy nem csinál semmit. Napi többször is le van hordva sétálni, azt nem hagyom ki

2016. jún. 5. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy 4 hónapos kutyát minek fürdetsz rendszeresen?

Az agár amúgy valószínű, nem volt szerencsés választás nektek, tekintve amit írtál, hogy az előző 2 kutyátokat se sétáltattátok, mert szerintetek"elég" nekik a kert....

Egy agárnak nem napi sétáltatás kell, hanem önfeledt futás szabadon, lehetőség szerint kiélve a vadászösztöneit is ellenőrzött keretek közt.

Az agár szép, elegáns kutya, ideális lakásba, de csak akkor ha van lehetősége szabadon mozogni kint.

2016. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

kedves utolsó! a kérdező egy szóval sem írta, hogy nem voltak sétáltatva az előző kutyái, csak annyit, hogy nem kellett naponta, de lehet heti 1x-2x-3x elvitték őket. (akik főleg házőrzés céljából tartják a kutyájukat nem feltétlen sétáltatják mindennap)

ezzel nem azt mondom, hogy a kerti kutyát nem kell sétáltatni, de nem pusztul bele, ha nem mindennap viszik el hanem mondjuk egy héten 2x de mellette a kertben foglalkoznak vele.

2016. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szeretem amikor vadidegen emberek 2 szóból leszűrik hogy hogy élem az életem. Két hamis házörzőt nem járok naponta sétáltatni ha nem haragszol meg, pláne hogy az első egy öreg kuvasz volt, őt nem vittük nem is volt hajlandó elhagyni az udvart, a keverék kutyusunk imád sétálni, heti egyszer kétszer anyukám megy vele, így hogy én már nem ott lakok. a kutyám meg ha érdekel heti 3szor jár futtatóba, reggelente munka előtt leviszem magammal futni ha van rá időm. és a rendszeres fürdetést se tudom honnan a p*csából szűrted le, annyit mondtam hogy fürdetem. Mivel párom elkényeztette és az ágyon alszik javarészt nem szeretem ha sáros bundával teszi mindezt ezért ha összesározza magát megfürdetem. Szerintem ez logikus. DE érdekelne kinek ennyire ingerszegénye az élőkörnyezete hogy minden fél szavamba bele kelljen kötnie
2016. jún. 6. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!