Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljek úgymond...

Hogyan neveljek úgymond "tökéletes" kutyát? Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk jövőre egy kutyát és én szeretném szocializálni úgy ,hogy "tökéletes" legyen. Tudtok valami könyvet ajánlani ehhez? A kutyának érdemes néha odacsapni (mert láttam cesar milliamet és ősoha nem bántotta a kutyákat és megoldotta a problémát)?Működik cesar elmélete?

2016. jún. 6. 18:32
1 2
 11/15 elwera ***** válasza:
33%
Pl régen mi nagyon forgalmas helyen laktunk és a bébi kutyámat akárhányszor kivittem, 5-6 ember mindig odament hozzá - üntyüm-püntyüm de édes - és megsimogatták. Ez a kutya a mai napig azt képzeli hogy őt mindenki szereti, ezért nagyon barátságos mindenkivel. Már nem lakunk olyan forgalnas helyen, de ha valaki ránéz szépen, egyből örötáncot lejt. Sokan emiatt szeretik így az utcánkban is, mert mindenkinek bohóckodik egy sort.
2016. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy mi a gondod a kutyasulikkal.
2016. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kutyasulival annyi a probléma,hogy nincs a közelbe normális... A kiképzőnek fogalma sincs hogyan kell egy kutyával bánni... Szerinte ha megvereted a Németjuhászodat azért ,hogy agresszívabb legyen az nem probléma.
2016. jún. 7. 21:03
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a fojtó nyakörv szerintem nem kínzás mert a kutya nem hülye, szóval ha érzi ,hogy túl szoros akkor megadja magát és nem húz mert nem öli meg magát mint egy kecske.
2016. jún. 7. 21:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismered eléggé a kutyákat :) A fojtónyakörvet aktívan használni kell, nem csak felrakni a kutyára és várni a sült galambot. Nem szabad hagyni, hogy a kutya húzzon benne. Merthogy pontosan olyan hülyék, hogy abban is mennek, mint a félőrült, sőt, a szögesben is. Megvan ennek a maga technikája, egyszerű, mint egy faék, de kevesen tudják maguktól jól kivitelezni.
2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!