Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges? (többi lent)

Lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés

A német juhász kutyáról szeretnék kérdezni. Ha pl. nem kedvelek valakit,ő szembejön velem az utcán és én a kutyát pórázon sétáltatom akkor ő érzi a dühöt, a feszültséget? lehetséges hogy rámorogna az illetőre? vagy esetlegesen megtámadná? Vagy kedves lenne hozzá?

lécci segítsetek!



#kutya #póráz #feszültség düh
2016. jún. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban megérzi ha feszült vagy de nem fogja utálni azt akit te. Szerintem hidegen hagyja csak a feszültséged miatt ő is kicsit feszült lesz.
2016. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én németjuhászom igaz, hogy gyakorlatilag mindenkit megugat a kerítésen át (még ismerőst is, nem tudom miért) de a szomszédok közül akiket nem bírok, azokra kifejezetten allergiás. Csak megnyikkannak és már ugatja őket.

Egyébként én is sokszor elgondolkozom, hogy ha az utcán mennénk és valaki olyan jönne ott akitől félek, vajon legalább megmorogná-e ha közel jön, de attól tartok nem. Az előző kutyámnál biztos voltam, hogy ha valaki az utcán megtámadna, nekimenne. Ennél sajnos nem vagyok biztos.

A kérdésre válaszolva, talán nevelés és szoktatás kérdése. Ha emberekhez van szoktatva, nem hiszem, hogy bármi agressziót mutatna, annyira nem tudja átvenni a te feszkódat.

2016. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutya saját habitusán és a szocializáción is múlik, de főleg idegrendszer és nevelés kérdése. Ha jó az idegrendszere, ösztönei, és te ezt várod el tőle, akkor így fog viselkedni.

De egy agresszív kutya fegyvernek minősül. Ha bárkire is rátámad ok nélkül, téged hihetetlenül meghurcolnak emiatt!

2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!