Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9hetes és 2 napos a fiú...

Avikam kérdése:

9hetes és 2 napos a fiú németjuhászom .4 napja van nálunk ma mértem 5.2kg a súlya de nem vékony. Hány kg-nak kéne lennie? Vagy kölyköknél máshogy nônek lehet késöbb hozza ezt be?

Figyelt kérdés
Doktornônèl mikor voltunk nem mondta h gond lenne vele de erre nem kèrdeztem rà konkrètan. Olvastam hogy ahàny hetes annyi kg.nak kène lennie de nem hiszem hogy 9 kilónak kène lennie. Nek vèkony egyàtalàn. Nagytestû nèmetjuhàszròl van szò

2016. jún. 9. 20:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nyers húst nekem azt mondta doki h egyátalán ne adjak. Én nem akarom gyorsan felpumpálni
2016. jún. 9. 23:18
 12/28 anonim ***** válasza:

Nos...ha valóban kölyök tápot etetsz, ahhoz nem kell, sőt, nem is szabad külön csonterősítőt adni. Részemről a kecsketejet remek dolognak tartom, csak ne vegye el a mennyisége a szükséges ételtől a kutyának az étvágyát.

Igen, vannak bőven orvosok, akik a nyershúsos etetést halálos ellenségnek tartják.

Persze, kölyöknél sokkal kényelmesebb, biztosabb egy jó kölyöktáppal etetni.

A tápot jó lenne tudnod, egyáltalán mit adsz neki. Nem az ára számít, hiszen kimérve mindenki annyiért adja, amennyiért nem szégyenli.

2016. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Etetési ügyekben nem feltétlenül kell ám az állatorvosra hallgatni. Érdemes lenne a kimért táp összetevőit látnod, kíváncsi lennék, valójában miből van és mi az.

A nyers húst sok állatorvos nem ajánlja. Egyébként pont hogy nem pumpálja fel a kutyát, hanem egészséges, izmos lesz tőle. Persze nyilván nem akarlak erre rábeszélni.

Arra viszont rábeszélnélek, hogy a kimért tápnak nézz utána! Milyen márka, milyen összetevői vannak, mennyi a hústartalma, gabonatartalma stb. Egyáltalán azt adják-e kimérve, amit mondanak, vagy egy olcsó sz.rt?

Normális kölyöktáp mellé nem kell csonterősítő!

2016. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy a kimért táppal vigyázz!! Mi is vettünk kimérősen Brit prémium tápot, az elején nem is volt baj, de amikor kezdtük észrevenni, hogy több féle szem van a tápban akkor kezdett a egy kicsit gyanússá vállni a dolog. Ezek után inkább hagytuk a fenébe és elrecsomagolva vettünk/ veszünk mindig egy zsákkal.
2016. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nyers húsos etetést azèrt nem szeretnèm mert tudom hogy a boltba amit kapni hús az mind felszójàzott szar szèpen mondva. Dolgoztam àllatoknàl annak a húsa szójàból àll ki hàzit meg nem tudok senkinek pedig akkor adnèk neki
2016. jún. 10. 10:27
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem kötelező nyerset adni. Senki nem beszélt rá. De a tápokkal vedd figyelembe, amit többen is leírtak.

Szóval....milyen márkájú a táp, amit vettél?

2016. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Eukanuba puppy small , bàrànyos rizses
2016. jún. 10. 12:46
 18/28 anonim ***** válasza:
Az jó táp, viszont nincs mellette szükség másra (rizsre semmiképpen). Elég, ha csak a tápot adagolod neki.
2016. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért is kistestűnek való tápot etetsz egy nj kölyökkel?
2016. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A kistestűek gyorsabban fejlődnek., mint a te kutyád. Más az összetevője sokban a tápnak. Nagytestűnek valót vegyél.
2016. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!