Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9hetes és 2 napos a fiú...

Avikam kérdése:

9hetes és 2 napos a fiú németjuhászom .4 napja van nálunk ma mértem 5.2kg a súlya de nem vékony. Hány kg-nak kéne lennie? Vagy kölyköknél máshogy nônek lehet késöbb hozza ezt be?

Figyelt kérdés
Doktornônèl mikor voltunk nem mondta h gond lenne vele de erre nem kèrdeztem rà konkrètan. Olvastam hogy ahàny hetes annyi kg.nak kène lennie de nem hiszem hogy 9 kilónak kène lennie. Nek vèkony egyàtalàn. Nagytestû nèmetjuhàszròl van szò

2016. jún. 9. 20:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nekem az àllatpatikàba azt mondtàk ezt ajànljàk nem is mondtàk hogy kistestûnek valò a csomagolast nem is lattam mert kimèrve vettem, mondjuk nem evett belole csak egy marèkkal mert nem szereti
2016. jún. 10. 21:35
 22/28 anonim ***** válasza:
Egy kölyökkutyánál nincs szeretem-nem szeretem. Ha jól van etetve, a vasszöget is benyelné. A nem éhes kutya válogat. Hol laksz? Mert patikában, állatorvosnál tápot venni igen drága.
2016. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Van rajta kívül 3 kutyàm ès azt akarja enni amit azok azèrt nem eszik tàpot de most vettem jóminôsègû nagytestünek való junior tàpot fôtt rízshez kevertem úgy eszi meg . Nagyatádon lakok , tescoba nem talàltam olyan tàpot elmentem màsik àllatpatikàba ott vettem zsàkosat ami nem kimèrt màr 5.6 kg a súlya ma mèrtem meg
2016. jún. 11. 09:11
 24/28 anonim ***** válasza:

A rizzsel az a gond, elveszi a helyet a gyomorban a táptól, ami, ugye úgy van ajánlott adagra beállítva, hogy átlagosan annyi kell belőle a megfelelő fejlődéshez.

Nem kellene már most kiszolgálnod a kiskutyát válogatásra.

Külön kellene etetni és megoldani, hogy ne férjen a többi kutya ételéhez.

Ez csak ajánlás egyébként. Úgy csinálod, ahogy megfelelőnek érzed természetesen.

2016. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Kevès rízshez teszem a tàpot kb 80%tàp 20% rízs
2016. jún. 11. 16:03
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez az ahány hetes, annyi kiló ma már legfeljebb a hosszú szőrű, ún. ónémetjuhászokra igaz, a rövid szőrűek kisebbek, vékonyabbak, felnőtt korukra sem lesznek ugyanakkorák. Még a munkavonalasok erőteljesebbek, de a show kutyák... Vagy egy másik lehetőség, hogy fiatalabb a kutyád valójában, mint amit a tenyésztője mondott. Egyébként ha jól néz ki, nem tapintod soványnak, csontosnak, akkor jó a súlya, nem kell hízlalni. A nyers hús nincs szójából, a hús az hús, szerintem arra gondolsz, hogy mindenféle adalékokat tartalmaz amivel az adott állatot etették, meg amivel még utána is kezelték, DE akkor miért is jobb a táp? Abban mi is van?
2016. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Legokosabb és legolcsóbb megoldás tápot az Internetről rendelni. Pl. petissimo, zooplus stb. oldalakról.

Rizst hanyagold, a tápját langyos vízbe áztasd be egy kicsit, míg kissé felpuhul. Úgy meg fogja enni, ha éhes.

Etesd külön a nagy kutyáktól. Ne legyen ott, mikor ők esznek.

2016. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Van az utcànkbam egy idôsebb nèni most onnan veszek konyhakèsz hùsokat aznap vàgja le a tyúkot meg pucolja most azt adom neki fôzve màr 6.7 kg de nem kövèr nagyon sokat is nôtt. Èn is gondoltam arra hogy fiatalabban adtàk oda mert amit adtak kiskönyvet 2 fajta tollal van írva bele kecsketejet tovàbbra is adom neki abból is azt amit aznap fejtek úgyhogy szèpen iperedik ès növöget
2016. jún. 15. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!