Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy különbség lehet a különbö...

Nagy különbség lehet a különböző állatorvosok terén árban?

Figyelt kérdés
Sajnos a 7 hetes kiskutyánk rögtön állatkorházban kötött ki. Valószínüleg nem volt megfelelő egészségi állapotban az oltás előtt és leverte a lábáról a vírus ami az oltásban volt. :( A lényeg, hogy az állatkórházba tervezek visszamenni máskor is, de aztán ajánlottak egy másik állatorvost, hogy az olcsóbb. Van jelentős különbség .Van értelme ugrálni? Mert már várnak majd minket a következő oltásra, ha már rendben lesz a picúr. holnap még infúziót kap, mert nem evett nem ivott, de ma már evett picit és hajnal óta iszik is.
2016. jún. 11. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az ár a lényeg, ha most elégedett vagy, maradj ennél a dokinál, nagy kincs az értelmes állatorvos.
2016. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem célszerűbb a legjobb és legközelebbi állatorvost kiválasztani. a közelség nagyon fontos,hogyha sürgős helyzet van,akkor ne kelljen a város másik végére utazgatni ,hanem csak pár utcával arrébb. de persze ha a legközelebbi nem jó,akkor menni kell tovább.. amíg nem találsz normális dokit:)

árban nem hiszem,hogy olyan nagy különbségek vannak. nagy városokban lehet kicsit drágább. de tovább is rendel,mint egy faluban. szerintem az a minimális árkülönbség nem döntő érv. érdemes a "jól bevált" dokihoz vinni mindig. idő után már meg is fog titeket jegyezni. olyat is tudok,aki több év után már elengedi a vizsgálati díjat is,csak a kezelést kell fizetni..míg ugye új betegnek a vizsgálati díj is 4-5 ezer. ezen felül a gyógyszerek ,szurik stb..

2016. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig elégedett vagyok. A két állatorvosi rendelő majdnem egymás mellett van. Nem csak az ár miatt ajánlották, hanem állítólag ott nagyobb tapasztalata van az orvosnak az ilyen kritikus állapotban elhozott kölyökkutyákkal kapcsolatban. Azt mondják sajnos sok ilyen eset van. Nem megfelelő tartás végett. Ma már kezdett javulni a kis szentem, úgyhogy valószínűleg maradunk, de pl az állatkórháznak elég limitált a nyitvatartása. Ha pl vészhelyzet van akkor bármilyen rendelőbe bevihetem vagy hívhatok ki bármilyen orvost ugye?
2016. jún. 11. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos olyat választani aki közel is van,meg jó is. Ár meg szinte mindegy.


Mi a városban a legdrágább orvoshoz járunk.De 15 perc alatt gyalog is oda érünk kocsival 5 perc. Megbízhatóak bármikor hívhatóak. Lehet náluk részletben is fizetni. Sokszor volt, mikor a kutyánk élete forgott kockán,de 2 ezer fttal mentünk oda. Majd mondták,hogy az a fontos,hogy a kutyus rendbe legyen az anyagiakkal majd később foglalkozunk és szépen részletben kifizettük :)


Mi 13 éve járunk hozzájuk.Nagyon elégedettek vagyunk,persze lehetne kicsit olcsóbb is,de hát ez van. Nem lehet minden tökéletes :)


A többi doki 30-35 perc sétára vagy többre van. Vagy pedig kocsihoz vagy kötve,mivel se jogsim se autóm így sokkal jobb hogy gyorsan eltudok oda jutni és nem kell állandóan vkit hívni,hogy vigyen már el.Illetve sok helyen bejelentkezéssel van rendelés. Ahová járunk 9-11-ig meg 17-19 ig vannak. Fél órával a rendelés előtt oda megyünk jó eséllyel vagyunk első 5-ben benne.


Ha csak oltásra megyünk akkor pikk pakk behívnak.

2016. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz.
2016. jún. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!