Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttam egy képet kék színű...

Láttam egy képet kék színű ónémetjuhászról, nagyon különleges. Hol tudnék venni ilyen színűt ill. milyen színű szülőktől lehet ilyen kiskutyára számítani? Van esetleg köztetek valaki, akinek van ilyen, vagy ismerősének van?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 08:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nem városi legenda. A fehér kutyák (boxer, argentin dog stb) 90%-a süket, ahogy a macskáknál is ìgy van. Arról nem is beszèlve, hogy az immunrendszerük is bizonyítottan gyengèbb, sokkal nagyobb esèllyel lesznek allergiásak mint a fajtársaik. Pl. a nèmet juhászban sem csak esztètikai okok miatt nem kívánatos a fehér vagy a kèk szín.
2016. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam

* persze megértem a Te álláspontodat is és igazat is adok, valóban nem egèszséges az ülve közlekedős DP-s nèmet juhász sem, de ezektől èn nem is vennêk kutyát.

Szemèlyes tapasztalat az is,hogy bárki tenyèsztő lehet akinek van kapcsolata az adott szervezettel.

2016. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!