Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan lesz egy kutyám!...

Hamarosan lesz egy kutyám! Meséltek hogy mien?

Figyelt kérdés

Hamarosan örökkbe fogadunk egy kutyát!


Kérlek titeket hogy meséljetek mien volt mikor kaptatok egy kutyát mit csinált, mien volt és most milyen :) vagy akár egy vicces vagy szomorú történetet! (Elöszőr lesz kutyám) :)


2016. jún. 12. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
ly-os
2016. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tksat vettünk, amikor elindultunk érte akkor volt bennem egy kis félelem, de amint megláttam azt a szeretetet ami áradt belőle.... Na azt az érzést sose felejtem el, kb olyan mintha az újszülött gyerekedet tartanád a kezedben.... Vicces történet: annyira nem vicces amúgy, border collienk van és kinti kutya, anya egsszer kiment a krumpliért a garázsba, a kutya követte, anya kivett egy pár krumplit, másnap az egésze krumpliszsák ki volt szakítva és krumplikat majszolgatott, szerintem ezzel bizonyítva van hogy tényleg okos kutyák :D meg a kajás zacskója 20 helyen van beragasztva mert ő nagysága , mindig enni akar:D egy szó mint szàz: örökké legyél vele, neki csak te vagy <3
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Beleharapot a seggembe majdnem elfertőzödött kaptam tetanuszt
2016. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én egy Állatvédő egyesület tagja vagyok és ajánlom hogy foglalkozz vele! Tanítsd be több "trükkre" mivel ezek növesztik az intelligenciájukat. Hónaponta érdemes elvinni dokihoz rutin vizsgálatra. Chipeztesd be,mostanában az elveszett kutyák gazdiját azèrt nem találják mert nincs be chipeztetve. Remélem egy kicsitt is tudtam segíteni
2016. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a chip legyen regisztrálva ám.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy fogadom örökbe hogy chipes,oltott,ivartalanított
2016. jún. 15. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!