Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj ha ekkora kutyát...

Nagy baj ha ekkora kutyát tartok kis lakásba?

Figyelt kérdés
Van egy nagy testű kutya nagy mozgás igényű..pár hét múlva altatják..mindenki beleegyezett..de..van egy kis gond..tömb házban vagyunk 52 m2...DE meglenne a napi mozgás igénye! 3-4 abból 1-2nagy séta és a többiben szabadon lenne engedve had szaladgájon! Szerintetek baj lenne ha befogadnánk? :/
2016. jún. 12. 12:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kutya igényei ki vannak elégítve, akkor tök mindegy mekkora lakásban pihen.
2016. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Baj es csak kinoznatok ot is es magatokat is,biztosan kertes hazban nott fel,nehezen tudna alkalmazkodni,amugy sem valo lakasba nagytestu kutya. Barki barmit is fog mondani itten,hidd el nekem,hogy nem lenne jo. Probaljatok egy kissebb kutyat ha mar mindenkepp kutyat akartok.
2016. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ki vannak! Nagy szaladgálás Reggel 8elött 16fele egy gyors de nagyséta és 20után szintén szaladgál (de csak nyáron van ez hogy a mancsát fel ne perszelje az aszfalt)
2016. jún. 12. 12:54
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

De Rudi még mindig jobb a kis hely mint a halál (szerintem) Ha megfelelően lemozgatjátok szerintem semmi gond.


Kérdező az altatást úgy érted hogy véglegesen? Mert ha igen akkor inkább mentsd meg minthogy egy kis cirkálót válassz helyette akit talán más is befogadna. Én nem hagynám elaltatni. Ha eleget mozog és sokat foglalkozol vele nem lehet probléma :)

2016. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen sajnos..véglegesen :/ senkinek nem kell csak a mi családunk szeretett bele <3 csak ugye nagy testű és ezért fordultam hozzátok hogy nagy baj lenne ha kis lakásba nagy álatt lenne. Ahogy elöbb irtam a séta,szaladgálás mikor van az csak nyáron van!csak azért ugye hogy a mancsát fel ne perzselje az aszfalt!hűsebb időben többször lesz levéve! :)
2016. jún. 12. 13:04
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha sokat van lent nem gond. Végül is mind1 hogy bent alszik vagy kint. Egy udvari kutya sem fog magában szaladgálni és amúgy sem kell neki egy komplett udvar az alvásra :D Na jó ha nem muszáj ne legyen lakásban de ha az élete múlik rajta inkább mentsétek meg :)
2016. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Hallod, én berni pásztort tartottam ugyanennyi nm-en, 16 évet élt. 12 hetes korától.
2016. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Hány ember tart lakásban nagy kutyát? Többet is ráadásul! Basszus mentsd meg szerencsétlent! Most komolyan azon gondolkodsz hogy meghaljon vagy éljen egy kis lakásban? Megoldható a mozgás, elmentek erdőbe nagy sétákra, kirándulni meg ilyenek. Nem is értem a kérdést. Itt egy életről, egy érző lélekről van szó, nem egy tárgyról ami nem fér el a lakásban. Ne haragudj nem akartalak lehurrogni de számomra nem lenne opció az altatás.
2016. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 bollocks ***** válasza:
87%
Dönthetsz, hogy megmented a kutyát, vagy hiszel egy RudyV féle idiótának, aki a kutyáról kb annyit tud, hogy elől ugat, hátul szarik. Nekem az előbbi a szimpatikusabb.
2016. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp fogadjátok be, ugyanis: 1-sokkal inkább kisebb lakás, de szeretet, mint a halál (hány kutyát tartanak kennelben egy életen át, illetve a menhelyek sem biztosítanak nagyobb helyet), 2-ha úgy látjátok később, hogy mégsincs elég szabadsága, szenved, még mindig van esély neki új gazdát keresni... De semmiképp ne altassák! Hajrá! :)
2016. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!