Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj ha ekkora kutyát...

Nagy baj ha ekkora kutyát tartok kis lakásba?

Figyelt kérdés
Van egy nagy testű kutya nagy mozgás igényű..pár hét múlva altatják..mindenki beleegyezett..de..van egy kis gond..tömb házban vagyunk 52 m2...DE meglenne a napi mozgás igénye! 3-4 abból 1-2nagy séta és a többiben szabadon lenne engedve had szaladgájon! Szerintetek baj lenne ha befogadnánk? :/
2016. jún. 12. 12:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Simán ellene, ne viccelj :) Haverom 40+ kg-os rottweilert tart 40 nm-es lakásban. Napi kétszer másfél óra a parkban, plusz egy egészségügyi séta. Köszöni szépen, boldog, egészséges kutya.
2016. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan lehet nagykutyát tartani lakásban. Sokkal jobb neki, ha a gazda mellett lehet és rendszeresen le van véve mintha az életét a kertben éli le.
2016. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Simán tarthatod lakásban, ha eleget viszed ki. Egy kint tartott kutya sem rohangál egész nap. Nekem nagy testű berni pásztor jellegű keverékem van, kint tartva, reggel és késő délután, nyáron inkább este aktív, ilyenkor játszik, rohangál, labdázik, sétáltatjuk de egyébként napközben csak fekszik vagy rág valamit az udvaron. Szóval ennyi erővel ha ugyanez a mozgás biztosítva lenne neki, feküdni meg a seggembe bújva lenni egy lakásban is tudna.

Én a helyedben szorgosan látogatnám a kutyát és amint lehet, vinném hazafelé.

2016. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves bollocks, hidd el annak a kutyanak kinzas foleg ha normalis korulmenyek kozott volt addig tartva,kepzeld el,hogy addig egy nagy udvaron szaladgalt kedvere es most bezsufoljak ot egy gyufaskatulyaba.

Bunkok vagytok mind mert partoljatok es vedelmezitek a hozzatok hasonlokat akik "szeretetbol" kinozzatok a kutyakat. Es arra is gondolj kerdezo,hogy egy nagytestu kutya hullatja a szoret,csopog a nyala,folborit mindent a lakasba stb.

Ja es bollock azt azert jo tudnod hogy szerintem elobb volt kutyam mint te szulettel es tobb kutya harapott mar meg mint amennyi eves "tapasztalatod" van neked kutyakkal.

2016. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
Szóval Rudi te inkább elpusztítanád a kutyát csak ne legyen lakásban?
2016. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
Rudyka inkább téged kéne elaltatni!
2016. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%
Az a kínzás, ha egy kutyának olyan gazdája van mint te rudy!
2016. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Rudyka nem akarok beleszolni de ő egy nagyobb szekrény méretű kennelbe volt..szinte az egész életét ott élte..csak azért félek mert pontosan énse tudom hogy miként vitték vagy hányszor!azért tettem fel ezt a kérdés mert még nem volt (vagyis nem élt lakásba) hogy nem-e kényelmetlen vagy valami ilyesmi..a mozgás igégyét bőven megoldom! Rengeteget tudunk lejárni
2016. jún. 12. 17:40
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo te tudod az elozmenyeket,hogy azelott milyen korulmenyek kozott es hogy elt a kutya. Jol gondold meg,neked is es a kutyanak is kenyelmes es elfogadhato legyen a dolog.

Ha bevallalod es belevagtal nincs visszaut. Inkabb ne menj bele minthogy par honap utan vissza kelljen vidd a menhelyre mert nem birsz vele a lakasba...

Es nektek bunkokaim akik nem tudtok gondolkodni es igazi kutyat meg nem is lattatok hat igen,minden kutya alma az,hogy a gazdija panelbe bezarva tartsa ot,csokival,tortaval,fagyival es mas finomsagokkal kenyeztesse,pelusra kelljen vegezze a dolgat,napi x orat legyen setaltatva(aszfalton,tombhazak kozott es termeszetesen porazon) legyen vele foglalkozva(tanitva bohocsagokra amit eșetleg utal),jarhasson kutyaoviba es kutyasuliba. Ez az igazi kutyaelet. Lassan buntudatom kezd lenni,hogy en mindezt nem tudom a kutyamnak biztositani,szegeny nyolc honapos,45kg es egy majdnem egy hektaros udvaron szenved,kilometereket kenytelen szaladgalni,szaglaszni az erdobe mikor kimegyunk setalni,bele kell menjen a mocskos patakvizbe,ugral,pancsol furdik es jatszik a kutyaismeroseinkel a vizbe,nyakig sarosan vegzi a setat mert a felelotlen gazdaja engedi,hogy hemperegjen a sarba...hat igen at kell gondolnom a dolgot,valoszinu nem tudom mi jo egy kutyanak es felelotlenul,onzo modon csak magamra gondolva tartok kutyat.

2016. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Rudyka ki mondta neked hogy azzal fogom etetni???és egyáltalám honann veszed??én is mondhatnám ugyan ezt rólad!!!most hagyjam meghalnim?.. És "forro aszfalton sétáltatom panelak között pórázon"..öhmm nem láttad amit irtam?várj csakis neked elő idézem: "elengedem szaladgálni de csak 8elött és 20után nehogy felperzselje a mancsát az aszfalt DE EZ CSAK NYÁRON LESZ" csak 16fele fogom levinno nyáron gyors és nagy sétára FÜVES hüs területen..de ismétlem csak neked..EZ CSAK NYÁRON LESZ ÍGY.
2016. jún. 12. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!