Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olcsóbb jó minőségű...

Milyen olcsóbb jó minőségű tápok vannak amit meg is lehet fizetni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ. Kövezzenek meg, de mi pedigreevel etetünk 20 éve+házikoszttal és 14 évig éltek a kutyáink, a mostani 2 is egészséges.

Amúgy ezeket Acanán neveltük fel 1,5 éves korukig, az jó minőségú, de olcsóbb kat.-ba tartozik.

2010. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pl.ez:

[link]


Spanyol táp,elég jó visszjelzések vannak,most kezdik itthon forgalmazni,20 kg/10 ezer ft körüli áron.

Jó még a Barca és a Dogland hasonló árfekvésben,nem túl ismert tápok,de pl.a Pedigree-nél jobb.

2010. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Elsőnek:

szerencsétek volt.A Pedigree olyan összetevőkből áll,amit a kutya alaphelyzetben a büdös életben nem enne meg,ezért karamellával ízesítik,egyébként fogyaszthatatlan lenne az állatnak.

Van aztán benne még jó sok csirke melléktermék(bőr,toll,belek,fejletlen tojás stb.),hús és csontliszt(ebben van csonttől,vértől a trágyáig,belekig minden),jó sok kukorica és glutén(ellenjavallt az állateledelekben),finom tartósítószer(BHA/BHT)és még több ilyen ínyencség.

Szerintem sürgősen állj le róla!

Tudom,hogy kényelmes a közértben megvenni nagybevásárláskor,de nem egy jó táp.Azért kapott egyes minősítést,mert gyengébb kategória nem létezik.

2010. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben árult táp Németországban gyártott, elfogadható ár.
2010. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vitcan Total Premium/High Maintenance: kiváló minőségű kutyatáp, amely nagy százalékban tartalmaz fehérje-, zsír tápanyagot, amelyek segítenek megőrizni kutyája egészségét. Ezen összetevők kombinációja, mint például a kukorica, baromfi-liszt, növényi olajok, állati zsírok hozzájárulnak illetve segítenek megőrizni a bőr,a fogak, a köröm és a szőrzet tökéletes kondícióját. Mindezek mellett tartalmaz továbbá fehérrépapépet, amely hozzájárul az emésztőrendszer megfelelő működéséhez. Magas energiaértékű táp, köszönhetően a hozzáadott csirke, marha, gabona és zöldségféléknek.


Összetevők:

Csirke- és marhahús, kukorica, búza-, baromfi-liszt, természetes rostok, állati zsírok és növényi olajok, répapép, jukka kivonat, zöldség, hal és hal olajok, olajos magvak, L-karitin, ásványi kiegészítők (pirofoszfátok, kalcium-karbonát, kalcium-foszfát, kalcium-klorid, cink-szulfát, vas-szulfát, mangán szulfát, kalcium jód, szelén, nátrium).

Adalékok:

A-vitamin: 14000 U.I./kg, D3-vitamin: 1500 U.I./kg, E-vitamin (alfa-tokoferol):80mg/kg. Réz (réz-szulfát-penta-hidrát): 15mg/kg. B.M.T.: 150mg/kg. Biotin, folsav, kolin-klorid és aszkorbinsav (C-vitamin forrás aktivitás).

Tartalmaz:

Nyersfehérje: 26%

Nyers rost: 4%

Páratartalom: 10%

Nátrium: 0,45%

Nyers olaj és zsírok: 12%

Nyers hamu: 8,2%

Kalcium: 1,3%

Foszfor: 1%


Energia: 3460 Kcal/kg


Kiszerelés: 20kg/zsák


Saját tapasztalataim: hirtelen tápváltásnál nem megy a kutya hasa, szép fényes és kellemes tapintású szőr, jó kondíció, nem sok széklet!



Ezt írták erről a tápról vélemények???

2010. ápr. 12. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem eleve gyanús minden,multinál kapható "elfogadható"árfekvésű kutyakaja.

Olcsó tápot nem lehet minőségi alapanyagból kihozni,csak olcsó hulladékból,melléktermékből,gabonából.

Írd már le kérlek a táp nevét és összetételét!

2010. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Vitcan tulajdonképpen a glsdogs.hu oldalon általam javasolt kaja.Több ismerős próbálta,jó visszajelzésekkel.

Ami nem tetszik:baromfiliszt,gyenge minőségű melléktermék,és a jó öreg kukoricaglutén.

Pedigree,Darling és társai helyett viszont jó.

2010. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ezt a vateran talaltam.

Amit te irtal weblap nem jott be sajna ezert kerestem ra!

onnan masoltam ki ezeket az ossze tevoket is amit irt a csavo rola

2010. ápr. 12. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Kaptam próbacsomagokat,osztogattam bőkezűen a kutyásoknak,jók a visszajelzések.

Ha gondolod,elküldöm a forgalmazó e-mail címét,valószínűleg így olcsóbban megkapod a tápot és választ is kapsz a kérdéseidre.

2010. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dog chow, Premiere High5, A lidlben található zöld zacsis táp is elég normális, happy dog.
2010. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!