Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel és labrador keverék...

Spániel és labrador keverék kölyköt készülök örökbefogadni. Kicsinek cukorfalat, de később mire számítsak kinézetre és természetre?

Figyelt kérdés
Mekkora lesz vajon? panellakásban lakunk, ha esetleg nem tudná megszokni, vagy ugatós lenne, akkor kiköltöztetnénk anyámékhoz kertesházba, de igazából nem akarnám ide oda dobálni szegényt. Szerintetek? milyen lesz nagynak?
2016. jún. 12. 21:55
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Akinek nem megy a szövegértés, annak leírom még1x, hogy anyámékhoz kerülne, ergo családban marad és találkoznék is vele mindig. Sőt meglepő módon, kaját és szeretetet is kapna, mert anyam nagy kutyabarat. Kutyapszichologusok....
2016. jún. 12. 22:29
 12/45 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj! Szerintem vedd úgy, hogy már le is passzoltad anyádéknak és mindenki boldog lehet. Sétálni meg sétálj a szomszédaiddal, esetleg menj át főzőcskézni, pletyizni, sorozatot nézni, akkor tuti nem utál ki senki.
2016. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
72%
Most akkor anyád nyakába akarsz sózni egy kutyát, de ha cuki plüssállatként funkcionálna, akkor talán maradhat nálad? Tudod, ez olyan mint amikor az ismerősöm 6 éves kislánya kihisztizi a boltban a Barbie-babát, aztán amikor meglát egy jobbat, akkor odadobja a húgának, mint egy lerágott csontot, amin már nem talál húscafatot. Kb még te is ezen a szinten vagy úgy látom. Kíméld meg a kutyát a játékbaba szerepétől.
2016. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Úristen milyen álszent, aki azt írta, hogy "nehogy kiutaljanak a lepcsohazbol a kutya miatt, ha gázos" te biztos kiköltöznél a híd alá is nem? Amúgy meg ezek csak feltevések.

Azzal is tisztaban vagyok, hogy nem lesz szobatiszta eleinte.

Es nem azt kertem, hogy kuldjetek vissza a gazdahoz, hogy megkerdezzem mekkora lesz. Nyilvan megtettem. Azt mondtak kozepes lesz. Hat kinek mi a kozepes? Gondoltam hatha lesz itt valaki, aki foto alapjan meg tudja tippelni jobban, de itt ugylatom csak kotozkodo, okos, megmondo emberek vannak...

2016. jún. 12. 22:35
 15/45 A kérdező kommentje:

Istenem mekkora tirpakok vannak itt.... inkabb ne irtam volna ide semmit.

Gondolom ti mind ilyen fanatikusok vagytok, akik egy tanyerbol esznek, meg egy agyban is alszotok az állataitokkal. Ez is problema talan, hogy en nem tervezek ilyesmit?

2016. jún. 12. 22:39
 16/45 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen az elet.... ha nyugodt lesz a kutya, akkor nyilvan nem lesz problema. Ha meg nem lesz nyugodt, leszek akkora tahó bunkó szemetlada, hogy kikoltoztetem anyuekhoz, minthogy feljelentgessenek a szomszedok. Ennyi , dolgozzatok fel :)

Köszi a sok ertelmes valaszt

2016. jún. 12. 22:44
 17/45 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor szoktam azt mondani hogy a kutyához is kéne "jogosítvány", hogy csak az tarthasson, akiben van felelősségérzet.


Remélem majd a gyerekedet is lepasszolod anyukához, ha túl hangosan bőg hajnalban!

2016. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 bollocks ***** válasza:
89%
Te nem örökbefogadsz, hanem szaporítótól vásárolsz, van különbség. Ha meg anyádnak kutya kellene, valószínűleg tudna magának szerezni egyet.
2016. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Ezt sem értettem soha, hogy lehet egy kutyát egy lapra tenni a saját gyerekeddel,de mindegy.... A kutyaugatás miatt csinálhatnak feszültséget a szomszédok, a gyerek miatt nemigen lenne jogos feljelentgetni senkit és valószínűleg nem is tennék.

Kutya és kisbaba nem egy és ugyanaz. Mondjuk van akinél biztos... az se teljesen normális dolog.

2016. jún. 12. 22:54
 20/45 A kérdező kommentje:

Nem pénzért vásárlok kutyát, keveréket érdekes is lenne pénzért adni, dehát ez megint egy okos válasz volt :D

Nem pocsékolom többet az időmet arra, hogy ide írok, nem vagytok százasok..

2016. jún. 12. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!