Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel és labrador keverék...

Spániel és labrador keverék kölyköt készülök örökbefogadni. Kicsinek cukorfalat, de később mire számítsak kinézetre és természetre?

Figyelt kérdés
Mekkora lesz vajon? panellakásban lakunk, ha esetleg nem tudná megszokni, vagy ugatós lenne, akkor kiköltöztetnénk anyámékhoz kertesházba, de igazából nem akarnám ide oda dobálni szegényt. Szerintetek? milyen lesz nagynak?
2016. jún. 12. 21:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Ja igen, alapból írod, hogy téged zavar a kutyaszőr. A kutya meg akárhogy nézzük, összeszőröz mindent (kivéve ha kopasz). Tehát már most ki van lőve nálad, mint házikedvenc.


Meg mi van akkor ha anyád azt mondja, hogy bocsi, mégsem kell a kutya? Akkor kinek passzolod le?

2016. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Te primitív idióta, a kutya szokta a saját nemi szervét nyaldosni, nem? Vagy ezt te nem látod, te nagy felelős kutyatartó? és utána meg megy és jól belenyal az arcodba, te meg örülsz is neki gondolom. Ha nem tudsz szöveget értelmezni, ülj vissza az általános iskolába.
2016. jún. 13. 15:23
 33/45 A kérdező kommentje:
Hát szoktam takarítani minden nap, ha kutya lenne, akkor meg főleg, hogy ne a kutyaszőrbe ússzon minden. Egyébként meg anyukámmal meg van beszélve előre, ha gond lesz a kutya miatt itt, akkor lakhat náluk a kutya. Nekik már amúgy is van 2 mentett kutyájuk. Kertes házban laknak
2016. jún. 13. 15:27
 34/45 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ugyanolyan szar stílusban válaszolok, ahogy ti írtok ide :)
2016. jún. 13. 15:29
 35/45 anonim ***** válasza:
Na és ha anyukád két kutyája nem fogadja el az újat? Akkor mi lesz? Három kutyát ellátni anyagilag is megterhelő, nem is beszélve a nevelésről meg a foglalkozásról (mert ugye a meglévő két kutyával is van játszva meg sétáltatva vannak, ugye?)
2016. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy gond lenne. Anyu régebben sokáig volt ideiglenes befogadó az itteni menhelynek segédkezve. Akkoriban mindig jöttek mentek a kutyák nálunk és nem balhéztak egymással. De már csak a sajátjaival foglalkozik. Meg jó fej, játékos, nem vad kutyái vannak. Nem hiszem, hogy baj lenne, régen se.volt, pedig sok féle kutya megfordult nálunk. A saját kutyái szukák, ivartalanítottak. Ez a kutya is kislány akit én szeretnék hazahozni. Én saját kutyát még nem tartottam, de egész életünkbe volt kutyánk míg otthon laktam. A pénz része meg annyi, hogy egyébként is szoktunk kutyakaját vinni anyámékhoz. Meg nem érvágás nekik 1-el több kutya. Megkérdeztem előre, hogy lakhat-e ott a kutya, gond esetén. Ha nem lenne ez a B terv, nem merném bevállalni. De itt mindenki olyan nagyon okos, közbe meg fingjuk nincs semmiről, hogy ki vagyok, milyen ember vagyok.... azért jobban örültem volna, ha értelmes tanácsokat kapok egy kölyökkutyához, mint itt beszólogatni....
2016. jún. 13. 15:46
 37/45 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele, hogy érző lény, meg nem is az az elsődleges célom, hogy elpasszoljam ha ráunok. Mert itt mindenki csak ezt látja. Ha van rá időm, miért ne nevelgessek egy kiskutyát? lehet, hogy nem is lenne vele durván gáz, de ha mégis, akkor dobjam inkább az utcára? Sajnos a mi szomszédunk olyan, hogy telefonálgat a közös képviselőnek ha épp hangkskodunk, meg kötekszik, hogy a kocsink hol áll..... Lehet hogy nemigen tolerálná a kutyanyüszitést, ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha nem működik a kutya itt, akkor költözni fog, ennyi. És nem rossz helyre fog kerülni.
2016. jún. 13. 15:55
 38/45 anonim ***** válasza:

és ha majd a gyereked sírása zavarja a szomszédot, majd azt is lepasszolod anyádnak? :)


továbbra is felelőtlen tuskónak tartalak, akinek még szobanövényt sem kéne tartania

2016. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Te vagy primitív bunkó aki egy lapra teszel egy kutyát egy kisgyerekkel. Na takarodj, írogasd máshova az ostoba nézeteidet.
2016. jún. 13. 17:40
 40/45 anonim ***** válasza:

te vagy az ostoba, hogy különbséget teszel két élőlény életének fontossága között

tudod, az ember is állat, csak mi képesek vagyunk felmérni tetteink súlyát (már aki...)

2016. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!