Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel és labrador keverék...

Spániel és labrador keverék kölyköt készülök örökbefogadni. Kicsinek cukorfalat, de később mire számítsak kinézetre és természetre?

Figyelt kérdés
Mekkora lesz vajon? panellakásban lakunk, ha esetleg nem tudná megszokni, vagy ugatós lenne, akkor kiköltöztetnénk anyámékhoz kertesházba, de igazából nem akarnám ide oda dobálni szegényt. Szerintetek? milyen lesz nagynak?
2016. jún. 12. 21:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
67%
Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter, nem? :) Tudod, amikor 1-2 ember mond ellent neked akkor még oké, de amikor már egyöntetűen minden válaszoló, akkor talán el kéne gondolkodni. Bár úgysem fogsz, mert az nem erőssége a hozzád hasonlóknak. Szép estét.
2016. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Neveléstől függ, hogy milyen lesz.

Olyan nincs, hogy nem tud megszokni a panelben. Nem lesz ugatós, vagy hisztis, ha megfelelően neveled, és természetesen mindennap jól le van mozgatva, el van fárasztva.

Kiskorától kezdve legyen rendszer az életében, fokozatosan szoktasd hozzá az egyedülléthez is.

Ha nem volt még kölyökkutyád, és nem értesz a neveléséhez, az nem szégyen, mindent meg kell tanulni. Erre érdemes egy jó kutyaovit, majd sulit keresni, plusz beszélgess a séták során tapasztalt gazdikkal (olyanokkal, akiknek "jól működik" a kutyájuk).

8 hetes kora után, de ha lehet, inkább csak 10 hetesen vidd haza.

Az első pár napban várható éjjel nyüszítés, ez természetes. Kérd a szomszédok türelmét az első hetekhez.

2016. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"te biztos kiköltöznél a híd alá is nem?"

Ugyan azt a választ amire ez volt a reakció de megválaszolom neked ! Jelen helyzetben albérletet keresünk és pont ezt mondtam !! Ha a kutya nem jöhet én sem megyek . Eszembee nem jutna lepasszolni másnak se anyámnak se senkinek ! És hiába háborogsz itt .. elég sok értelmes választ kaptál FELELŐS ÁLLATARTOKTOL !! Szoval .. ne fogadj örökbe ne vegyél mert neked nem valo kutya !!!!!

2016. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
azért anyád is büszke lehet rád, hogy egy ilyen felelőtlen kis senkit nevelt fel
2016. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Hát ha pl meg lenne szabva, hogy van 3 hetem új albérletet keresni, mert költöznöm kell az addigiból és csak olyat találnék ahova nem vihetem a kutyát és már szorítana az idő...... én nem kockáztatnám a saját lakhatásomat egy kutya miatt. De nem vagyunk egyformák. Te biztos szivesen csöveznél a kutyáddal valahol, minthogy valami köztes megoldást keress, pl egy családtagodhoz költöztesd, ahol szivesen latjak a kutyát és semmi rossz helye nem lenne. Sőt még csodák csodájára találkozhatnál is a kutyáddal mikor odamész. Ekkora mártírkodást.... :D :D :D Attól még szeretheted a kutyádat mert úgy alakul az életed, hogy vagy csövezel valahol, vagy rokonodhoz költözik, mert némely emberek nem kutyapártiak.

Ez nekem kb hasonló, mint mikor egy nő szül egy gyereket és onnantól kezdve csak a gyerek körül forog az élete. Minden más, és mindenki más teljesen háttérbe kerül és arra rendezi be az életét, hogy a gyerekkel egymáson csüngjenek mittudomén hány éves koráig.... én az ilyen gyerekükbe beleőrült anyákat hasonlónak gondolom mint a fanatikus kutyabolondokat, hogy "ha a kutya nem mehet, én se megyek"

Ha a kutyatartás úgy a normális, hogy a kutyám nélkül már nem is létezem és viszem a boltba, meg nyaralni, meg mimdenhova és egy ágyban alszom vele mert nehogy szegénynek legyen egy saját helye aludni, akkor nekem tényleg nem való kutya. Te meg élj csak nyugodtan sziámi ikerként a kutyáddal. Nem kevésbé normálatlan dolog ez a szemembe, mint neked ahogy én gondolkozok.

2016. jún. 13. 14:35
 26/45 A kérdező kommentje:
Szerintem a hozzászólók döntő többsége olyan fajta lehet, akinek folyton kutyaszőrös mindene és szájon is csókolgatja a kutyát, miután az a nemi szervét nyaldosta. Bocs, hogy én nem vagyok ilyen. Igenis vannak határok a kutyatartásban is. Már akinél....
2016. jún. 13. 14:39
 27/45 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a világ legnagyobb pofátlansága a kutyádat (bocsi, tudom, neked csak egy kutya) másnak a nyakába varrni. Mert nekem kellett, én akartam, az én munkám és nevelésem, az én "legjobb barátom". Amikor magához veszi az ember az állatot, bele kell azt is kalkulálni, hogy lehet albérletváltás lesz. A kutya a gazdájához kötődik, nem ahhoz akinél épp el van szállásolva. Ha neked ezzel gondod van vagy nem tetszik, akkor NE tarts kutyát, mert minek??

Egyébként nem csodálom, hogy magányos vagy, egy ilyen gőgös, öntelt, önző embert csak elkerülni érdemes.

2016. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális perverzióidat meg ne rajtunk vezesd le. Mi arról nem tehetünk, hogy a nemi életed a béka segge alatt van a szomszédaid miatt ;) Gondolom te vagy az a fajta ember, aki még menet közben is azon kattog, hogy hallják-e a szomszédok meg mit fognak gondolni.
2016. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Ti tényleg betegek vagytok!!!!!! Hogy jut eszetekbe az én szexuális életem? Egyébként nyugodjatok meg, teljesen jó a szexuális életem és férjnél is vagyok. Es igen, engem érdekel, hogy a szomszédaim esetleg nem veszik jónéven a kutyaugatást, mivel ez egy lakóközösség, egy panelház, ahol a lakóknak valamilyen szinten alkalmazkodni kell egymáshoz, bármilyen hihetetlen. Ti vagytok inkább betegesek! Kicsit ciki úgy fikázni valakit, hogy azt se tudjátok ki van a túloldalt, meg a szexuális életembe belemászni egy kutyatartásos kérdésnél.... nem érzitek, hogy cikik vagytok?
2016. jún. 13. 15:13
 30/45 anonim ***** válasza:

Neked jutott eszedbe a kutya nemi szervének nyalása, szóval... Szerintem nem mi vagyunk a betegek, hogy ilyen egyáltalán megforduljon a fejünkben drága.


A véleményem továbbra is az, hogy ne tarts kutyát.

2016. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!