Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből szokta megérezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből szokta megérezni az ember, hogy megtalálta azt, akire mindig is vágyott?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van valakivel kapcsolatban, mintha már régóta ismerném, miközben ez nem igaz. Ilyet soha nem éreztem senkivel kapcsolatban korábban. Történt már veletek hasonló? Ja és ezt úgy, hogy válogatós vagyok. :)

2013. ápr. 14. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?:)

Érzelmek csalósak, majd elmúlik... de lehetsz szerencsés és valóbban ráleltél.

Szerintem nem lehet megérezni, hanem az idő múlásával a megélt együtt töltőt percek határozzák meg, hogy valóbban ő lenne e az igazi.

2013. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az embert ezt megszokta érezni, mikor az igazit,tudod azt az egyet, aki mellé van rendelve, még csak megismeri, de még nem járnak, csak kommunikálnak.


Na mesélj:D

2013. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hasonló a helyzet, első randi mindkettőnket ledöbbentett hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk és tényleg kölcsönösen azt éreztük, hogy ezer éve együtt vagyunk. :) csak sok az akadály de még mindig kitartunk.. érdekes az élet :)
2013. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberben több mint 75 ezer gén felel annak a tulajdonságaiért. Ezek gének kevesebb mint 1%át ismerjük hogy mit is befolyásolnak.
2013. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En az elejen mindig azt gondolom, hogy mennyire egy hullamhosszon vagyunk es mennyire talalunk. Idovel kirajzolodnak azok a dolgok amikben nem ertunk egyet. Onnan fogod tudni, hogy o az igazi, hogy boldogga tesz. Nem kell aggodj miatta es jol erzed magad vele. Ennyi kell.
2013. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!