Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te mennyire vagy fanatikus...

Te mennyire vagy fanatikus kutyás?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy esőben meg mindenféle zord körülmények között is kutyázol?
2016. jún. 15. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze :D épp az imént vittem esőben sétálni. :D
2016. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy kutyának a velejárója.. hidegben, melegben, betegen, fáradtan, nyűgösen.. :)
2016. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Én annyira, hogy szeretem nézni őket meg simogatni. De sose tartanék, túl sok a gond vele, mint egy gyerekkel, azt sem tartanék...
2016. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Kénytelen vagyok! Terrierem van, ha nincs meg a napi szokásos sétája, vagy játéka, ingerült lesz egész nap, percenként hozza a kis kötelét, vagy labdáját, minden kinti zajra üvöltözik, nyűglődik, beáll az ajtóba és ott feltűnősködik... nem feltétlenül az én választásom, de nálunk soha nincs figyelembe véve az időjárás, se semmi. Kivéve ha beteg vagyok, azt megérti, vagy én nem tudom, de olyankor nyugton fekszik mellettem.
2016. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi rendszeresen járunk kutyasuliba, különböző tréningekre, de én ilyen viharban le szoktam mondani, nem akarok megfázni, és nem tragédia ha egy alkalom kimarad. Vagy például télen, amikor havazik. Hegyen lakunk, és itt nem szokták takarítani a havat, van hogy napokig havas az utca, ha lefagy aki senki sehova, nyilván olyankor sem kockáztatok.
2016. jún. 15. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Egészségügyi séta mindenképpen van napi 4-szer, hiszen attól hogy szakad az eső/hó stb a kutyának kell ürítenie. :)


Viszont ha rossz az idő a labdázás/rohangálás kimarad.

2016. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem én egészséges szinten vagyok fanatikus. Nálam részben egyszerűbb, mert alapból kinti kutyák, ami azt jelenti, hogy télen éjszakáznak bent a műhelyemben. Ha már jó idő van tavasztól őszig kint alszanak. Azért írtam, hogy részben egyszerűbb, mert viszont télen mindig újra meg kell szoknunk a pisiltetést. Nem kell teljesen az elejéről kezdeni, de eltelik kis idő, míg újra megszokják, hogy ekkor és akkor pisilünk, és ki kell bírni reggelig úgy, hogy nem hugyozzuk oldalba a szekrényt. Annyira vagyok eltökélt hogy a legzordabb időben is kijövök a műhelybe későn este, és amikor hordja a szél a havat, akkor is kimegyek velük lepisilni a bokrokat, hogy aztán reggelig nyugi legyen. Eleinte az éjszaka felénél is kimentem hozzájuk. Ugyanez vonatkozik a nyári zivatarokra. Oldalról jövő szúrkálós esőben, mikor majd kitekeri a szél a fákat, megyek és beengedem őket a műhelybe. Az etetésük kint zajlik, de fedél alatt. Nekik nem gáz, mert fedett, de nekem odáig el kell érnem. Tehát az elég gyakori, hogy szarrá ázok mire megetetem őket, de nem érdekel, nem tudnám elképzelni, hogy várassam őket. Szóval nincs olyan időjárás, olyan körülmény, hogy ne tegyem meg amit kell.
2016. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Más egy családiház és egy tömblakás. Tömblakásba tartott kutyánál nem teheted meg , hogy nem viszed egészségügyi sétára csak azért , mert esik az eső.
2016. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
tarsas hazban lakunk, 4. emeleten, eleg nagy a lakas, de ettol fuggetlenul mindenkepp kell a kutyanak a napi 4x alkalom , amikor legalabb a hatso kertbe leviszem kicsit jatszani, szaladgalni, pisi / kaki is ilyenkor van intezve, kb 15-20 percet vagyunk lenn ilyenkor. ezen kivul minimum 1, de inkabb 2 setara is el szoktunk menni, ezek is ilyen 30-40 percesek . ennyi seta, es a lakasban ezenkivuli jatek elegnek bizonyul. az idojaras nem hatarozza meg a napi 4 levitelt, az nem maradhat el semmikepp, ha nagyon tre ido van, akkor csak 1 kisebb kort teszunk lenn.
2016. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
nem nagyon szeretem a kutyákat. de szerintem alap,hogy rossz időben is viszik sétálni.én azt látom a környezetemben,hogy panelosok mindig viszik. becsülöm is bennük. kertes házak környékén viszont sosem látok kutyasétáltatást. :(
2016. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!