Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot adhatok...

Milyen jutalomfalatot adhatok egy 9 hetes kutyának?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy elkezdem tanítani a labradoromat most hogy nyári szünet van. De mivel jutalmazzam a kutyust?
2016. jún. 15. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Virsli szerintem jó csak ne felejtsd el azt a napi adagot (normál táp) kicsit csökkentei mikor jutalomfalatot is kap
2016. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajt, virsli párizsi, sült/főtt marha máj.
2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Virsli, párizsi, sonka, sajt, de a száraz táp is tökéletes.
2016. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A virsliben sok a szója, nem nagyon egészsèges. Mit eszik szívesen? Én sosem adtam neki ilyen pedigrés ízfokozós carokat,nálunk a rèpa vált be, a mai napig imádja.
2016. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig pedigree junior tápot kapott. Az nem tesz rosszat neki ugye?

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2016. jún. 15. 21:35
 6/12 A kérdező kommentje:
*száraztápot
2016. jún. 15. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

De! A Pedigree egy hulladék táp! Csak nézd meg az összetevőket, csupa gabona, ízfokozó és színezék, kb. 5-6% hús van benne! Ennél még a maradék is jobb.

De árban kedvezőbb tápok is vannak, miért nem azokkal etetsz?

2016. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lepontozásból látom, hogy sokan adnak "pedigrés" hulladékot a kutyáiknak. Szegények... na mindegy. A virsli valóban nem a legjobb. A rèpa egész jó ötlrt ha szereti a zöldsèget. Az sem rossz ötlet ha megfőzöd neki a csirkenyesit (vagy lehet kapni szárítottan) és azt adod neki.
2016. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajtdarabkák, főtt husi darabok például, egész apróra vágva.

A pedigree-t felejtsd el.

Nézd meg az összetevőit a tápoknak: ebben pl. 4% hús van, ami gyakorlatilag nulla. Olyan tápot válassz, ami főleg húsból áll, és nincs benne mesterséges színezék, ízesítő, aroma, tartósítószer, és lehetőleg gabona sem, vagy csak kevés.

A tenyésztőnél milyen tápot kapott? Most még ezt kellene kapnia, és fokozatosan átállni egy másikra, ha akarsz, de normálisra, nem pedigree-re.

2016. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és a pedigree helyett milyen márkájú száraztápot javasoltok?
2016. jún. 16. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!