Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta a "Kutyafuttában"...

Milyen fajta a "Kutyafuttában" c. filmben a rendőrkutyus?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyat.

Kérném ugye a fajtáját,meg hogy mennyibe kerül,mennyit eszik,stb.

Előre is kösz


2010. ápr. 12. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
bullmasztiff
2010. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyors válasz,köszi!
2010. ápr. 12. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért szeretnél egy ilyet, mert benne volt a filmben? Előbb talán meg kéne ismerni a jellemét és a tulajdonságait, mielőtt kijelented, hogy olyat szeretnél! Még a fajta nevét is csak most tudtad meg. Amúgy egy ilyen kutya kb. 100 ezer ft.
2010. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne szerethetne ilyet csak azért mert most ismerte meg? Szerelem első látásra :) Egyébként a bullmasztiffok tényleg olyanok, mint a 11-es ügynök a filmben...

Rendkívül okosak, nyugodtak, de ha kell azonnal cselekednek, megérzik a rossz szándékot. Nem olcsó kutya - egy jó kennelből származó, egészséges (minden tekintetben egészséges) kutya alsóhangon kerül 150.000 forintba és a tartása sem olcsó (elég sokat eszik) de megéri, mert igazi társ!

2010. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát azért átgondolom 100-150 ezer ft-ért...lehet, hogy tudok venni olcsóbban is hűséges társat nem? :)

amúgy anyakönyv nélkül ilyen drága?

2010. ápr. 13. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem nagyon tetszik ez a kutya, nézd meg! bullmaci keverék:)

2010. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, törzskönyvezett és minden betegségre szűrt, díjnyertes szülőktől származó bullmasztiff kerül ennyibe :) Persze lehet venni olcsóbban is, de én azt mondom, biztosabb megoldás ez a beltenyészet és a gondatlan tenyésztés miatt. Egyszer már megjártam, mikor szaporítótól vettem kutyát (nem bullmasztiffot) olcsón és mindenféle örökölt betegség kijött szegénykén. Ideggyenge, diszpláziás... Nem akartam még egyszer ilyen kockázatot vállalni, a kutya egészsége és boldogsága miatt.

Egyébként szép ez a menhelyi kutyus is a linkelt képen :)

2010. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!