Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a két "keze" közé...

A kutyám a két "keze" közé fogja a párnáját, és úgy csinál, mintha az anyjától szopna. Miért?

Figyelt kérdés

Már egy éves, de odamegy a párnához, bekapja a párna a csücskét, lefekszik, elkezdi gyömöszköli a két melső lábával, mint ahogy a kölykök csinálják, hogy jobban jöjjön a tej, majd ezt egy jó 10 percig is folytatja is.

Hiányzik neki az anyja? Vagy korán lett elválasztva? Vagy pont, hogy későn? Vagy ez csak egy megmaradt emlék?


2010. ápr. 12. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Macskám csinál ilyet, mikor jól érzi nagyon magát.
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korán lett elválasztva az anyjától, azért csinálja ezt...,bár anno az én kölyökkutyám nem csinált ilyeneket:O
2010. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Amúgy ilyen odús fekhelye van, annak az aljában van a párna, és eddig belefeküdt az oldalára hosszan, és ilyen "C" alakban csinálta ezt, mostmár kihúzza a párnát, és félig bent fekszik, félig kint. Van, hogy ringatózik is mellé. Aranyos, de fura, és kicsit sajnálom is.
2010. ápr. 12. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Én macskáknál gyakran látok ilyet. Korán lett elválasztva.
2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam.

Tudom, hülye kérdés, de tudok csinálni vele valamit? Hogy segítsek neki túllépni ezen? (tudom nem ember...:)) Vagy mostmár mindig ezt fogja csinálni? Vagy neki ez jó, nem "szenved"?

2010. ápr. 12. 21:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idősen lett elválasztva??

Mert egy egy éves kutyának,már "nem szabadna" ilyenekre ugymond emlékeznie.

2010. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném,h. "szenved" neki ez egy berögzült szokása,bár igy 1 évesen már nem nagyon szoktak ilyet csinálni a blökik.Egyébként jókedvű,játékos?
2010. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem tudom. Nyolc hetesen mentem érte, de már egyedül volt, tesók nélkül, és a szülők sem voltak már ott. Ez egy olyan hirtelen vásárlás volt, (ne szidj le, első kutyás vagyok, ás mostmár tudom, mit kellett volna figyelni a kölyköknél, és a tenyősztőnél, de szerencsére nem lett belőle bajunk) hogy semmit nem tudok a származásáról. Úgy volt, hogy törzskönyvezhető, és azzal is kértem, de aztán inkább még aznap elhoztam, így nem lett belőle semmi (annyira nem ragaszkodtam hozzá). Szóval nem tudok róla semmit. De azért annyira korán csak nem választatták el. Vagy mégis?


Igen, egyébként semmi baj nincs vele, ivartalanított szuka, de még mindig olyan mint kölyökkorában. Imádja a zoknikat, a bugyikat, a plüsskacsáját, a kergetőzős játékot, kutyákkal és velem is. :) Már kutyákkal is minden rendben, kicsit félős lett így felnőtt korára. Vagyis nem félős, hanem bizalmatlan. Már nem megy oda bármelyik emberhez, még ha hívják sem mindig. Kiválogatja, de akihez odamegy azt körberajongja és nyalogatja. Na jó, befejezem az áradozást :)

2010. ápr. 12. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha 8 hetesen lett elhozva,akkor az nem probléma mert általában ekkor szokták a kölyökkutyákat elhozni...

Sztem idővel kinövi,foglalkozzál,játszál vele sokat!!^^

2010. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az meglesz. :) Köszi!
2010. ápr. 12. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!