Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes Amstaff kiskutya...

6 hetes Amstaff kiskutya nevelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 hetesen került hozzám a kiskutya, ami elég korán történt. Mivel 8 hetes korig anyukával kellene maradnia. :D Persze bizonyos körülmények miatt.


Nos a probléma az lenne hogy rengeteget sír, nyüszít ( gondolom hiányzik neki az anyukája) .

Hogyan tudnám helyettesíteni az anyukáját, vagy hogyan tudnám elérni hogy kevesebbet érezze magát rosszul ?

Próbálok mindig kimenni ha sír, olyankor egyből vidám, ugrál , játékos. Szinte minden időm a vele való törődésre megy el. Tudnátok valami tanácsot ?:D


Valamint hogy nincs mellette az anyukája már 6 hetesen, mennyire befolyásolja a későbbi viselkedését?


Szeretném ha boldog kiskutya lenne :), köszönöm előre is a válaszolóknak!



2016. jún. 17. 19:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
A plüssállat nagyon jót tesz neki,eddig nekem 2 kiskutyám volt életem során és amikor beraktam hozzájuk plüssállatot(nem egyszerre voltak nálunk hanem egyik után jött a másik,na remélem érthető :D) és utána nem sírtak olyan sokat. Hajrá:)
2016. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!