Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvo kutya betegseg?

Parvo kutya betegseg?

Figyelt kérdés
7 honapos stafford kutyam parvo virusos, és mar ketszer kapott infuziot és 5 inekciot..lehet vmit tenni meg erte hogy ne pusztuljon el?
2016. jún. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan már réges régen meg kellett volna kapnia az oltást. Hordd orvoshoz naponta és imádkozz.
2016. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja es azt meg elfelejtettem irni, hogy normaflore-t vizzel feloldva kapja es az melle meg a vizbe szolocukrot (patikabol) es egy masik gyogyszert
2016. jún. 17. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt oltva ellene?


Annyit tudsz tenni, hogy követed az állatorvos utasításait, és reménykedsz.

2016. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utcan talaltam meg egy hete. Nagyon megsajnaltam,ezert befogadtam. Orvos mondta,hogy stafford fajtiszta, kepeket kiraktam itt a faluba rolla, de meg senki sem jelentkezett erte. Ha felgyogyult akkor minden oltast meg fog kapni.
2016. jún. 17. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oltás nem garancia!


Nekem a 3 éves kutyám lett parvós oltás mellett!


Doki azt mondta,hogy lehet nem volt teljesen jó a vakcina amit kapott,ez előfordul.


Valószínű fogsz még vele járni infuzióra,ha nagyon rosszul van, nekünk olyan port írtak fel amit vízbe kellett feloldani és 2 óránként 1-2 dl megitatni vele,ha nem itta meg, fecskendővel ásványi anyagok,vitaminok és egyéb ilyen fincsiség voltak benne,hogy erőre kapjon.


Nem egyik napról a másikra lábalnak ki belőle.

2016. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem garancia, de oltott kutya nagyobb eséllyel éli túl.
2016. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!