Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány sárga habot a yorki?

Miért hány sárga habot a yorki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem vitted orvoshoz. Mégis honnan tudjuk mi innen, hogy miért hány a kutyád,plane bármi infó megadása nélkül?
2016. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon veszélyes, tényleg az orvosnál nincs jobb megoldás. Lehet hogy mérget evett..
2016. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem az állatorvost kérdezed.
2016. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a sárga haboa hányás a kutya gyomorsava.

azért hány mert éhes.

ha napi 1× hány ilyet és utána kap enni éa nme produkál újabb hányást,akkor csak adj neki korábban enni.viszont ha evés ellenére is ilyet hány akkor orvoshoz kell vinni mert rúl sok a sava,ezt pedig gyógyszerrel tudják korrigálni.

2016. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-4 fajta felvágott van előtte, mindig válogat pedig mindet szereti.

Plusz ott van neki a royal táp amit szintén szeret. Ez is a kedvétől függ mert van, hogy 2 napig csak szalámit vagy virslit "szeret".

De a napi kaja mennyiséget megeszi. Nem dagatt, nem sovány. Teljesen átlagos. Bár akkor szokott ilyen habot hányni ha reggel sokat ugrál, játszik és még nem evett előtte.

2016. jún. 20. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Felvágott, szalámi, virsli??? Egy kutyának? Persze, hogy hány szerencsétlen, talán normálisan kéne etetni. Kapjon csak tápot naponta egyszer. Ha tíz percig nem eszi meg, legközelebb másnap legyen lehetősége enni. Nasi, felvágott nuku. Hidd el, jót teszel vele, ha ezeket betartod.
2016. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen általában reggel éhgyomorral szoktak a kutyák sárga habosat hányni,ez az amit leírtam a sav...

van olyan kutya amelyik annyira válogatos hogy ha 3 napig olyat teszel elé ami nem izlik neki inkább nem eszi,az enyém is ilyen...

nem hagyom akkor se hogy egy nap is úgy teljen el hogy nem lakott jól...

abba viszont igaza van az utolsónak hogy ezektől szalámi stb... éghet a gyomra és több lehet a sava.

2016. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen utolsó, vannak olyan kutyák. Az enyém is ilyen, de én úgy vagyok vele, hogyha éhes, akkor eszik, innentől nem érdekel, ha éhen akar halni, legyen. Mikor rájött, hogy engem nem hat meg a hisztije és csak magának tesz rosszat, onnantól szépen megevett mindent. :)
2016. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!