Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy beagle után jó ötlet...

Egy beagle után jó ötlet lenne egy amstaff?

Figyelt kérdés
Beaglemmel egész jól elbírtam,nagyon makacs kutya volt,nagyon mozgékony volt,ezért sokat kellett vele nagyon foglalkozni a mozgás terén,így úgy érzem ezzel nem lenne probléma. A nevelésétől félek egy kicsit,hogy menne-e. Kutyasuliba vinném kiskorától kezdve,van is a környéken egy suli ahova ismerősöm járatja a kutyáját nagyon jól nevelt kutya lett. Utánanéztem már mindenféle tanítási praktikának,magáról a fajtáról is nagyon sokat olvastam,személyes tapasztalatokat is hallgattam,2 családnál is voltam akiknek van amstaffjuk,szóval már nem csak képeken láttam ilyen fajtát. Nagyon megtetszett,mert nagyon barátságosak nyilván akkor ha jól van nevelve. Úgy érzem nagyjából tudnék vele bánni,de ugyebár mindenki kezdi valahol. Bele lehet jönni jobban a dolgokba?
2016. jún. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az amstaff is csak egy kutya, olyan lesz amilyenre nevelik. Persze vannak "jellegzetessegei", de volt egy amstaff tenyeszto ismerosunk (Versenyezteti a kutyait CACIBon is, illetve akit nem azokbol munkakutyakat kepez) es ket akkora puncsolos Amstaffja volt, hogy orom volt nezni es simogatni. Egy "vilagbeke" volt mind a 2 akivel mi talalkoztunk. Monjduk volt egy labdaja a kutyanknak, azt szetkapta a 2 amstaff sec perc alatt, de imadni valo volt mindketto.


Persze ha ezeket a tipusu kutyakat "elcseszed", akkor lehet belole kellemetlenseged, de amugy egy remek kutya en ugy gondolom.


Melyik kutyasuli ha szabad kerdezni?

2016. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de a nevét hirtelen nem tudom megmondani, egy kis városban van Kiskunhalason ami Szeged mellett van.
2016. jún. 20. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem staffom van, hanem Corsom, de elvileg az is kemény dió. Ha következetesen neveled semmi gond nem lesz, a kiskori szocializációt főleg kutyákkal ne hanyagold el. Ha lehet már oviba kezdjetek, szerintem hasznosabb mint maga a suli (legalábbis nekem ez a tapasztalatom, pedig az alap engedelmességin már túl vagyunk. Jó kutyázást!
2016. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindent megteszek majd!:)
2016. jún. 20. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A Staffordok neveléstől függőek. Ha ugy neveled, agresszív lesz, ha amugy akkor nincs vele semmi gond. De ha staffordot szeretnél, nézz utána a rendelleneségeinek, és a betegségeinek, amiket valoszínűleg MINDIG el fog. Goggle használata ajánlott.. :3
2016. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem már a betegségeknek is:)
2016. jún. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!