Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyám rágja a fonott...

Kölyökkutyám rágja a fonott kosarát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta, hogy nem lesz baja tőle, m ha tudnám hogy mennyi mindent megesznek a kutyák... De azért én aggódok, azok éles darabkák. Tényleg nem lesz tőle baja? Hagyjam hagy rágja? Hogyan szoktassam le róla?
2010. ápr. 27. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd, nő a foga azért rág, mint a babák. Csak tudja mi a ajó neki ha fájna biztosan nem csinálná. Csak vigyázz a cuccaidra,mert mindent megfog rágni, Leszoktatni pedi ugysem tudod.Szval hagyd!!
2010. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
Vegyél neki műanyag kosarat. A fából készült dolgokat szeretik rágni. Hamar tönkreteszi.
2010. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem vegyél neki valmit amit rághat, egy olyan játékot és ha mást rág meg, akkor szidd meg m,ert ha most nem neveled meg késöbb mindent meg fog rágni.

32

2010. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz tőle baja...egy kölyöknél ez természetes, hogy rág. A kisbaba is mindennel úgy ismerkedik meg, hogy a szájába veszi, a kölyök kutya meg meg is rágja. Max. annyit tehetsz, hogy a lerágott darabokat összeszeded, kidobod.
2010. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ez én kölyökkutyám is szétrágta a szép új fonott kosarát, baja nem lesz, megszidni meg lehet, bár szerintem annak a kosárnak már úgyis annyi....inkább, mint a cipőket
2010. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemrég ugyan ez a kérdés megvolt kérdezve, és sok választ kapott rá. Keress utána.
2010. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kölyökkutya mindent rág, még a te lábszáradat is, ha hagyod.

Fajtától függöen, 1 -1,5 éves korukig még a locsolórendszert is kirágják a földből.(legalábbis a szomszéd labija ezt tette)

2010. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha zavar, hogy azt ragja, amit te nem szeretnel, hogy ragjon, akkor vegyel neki olyan jatekot, ami ragasra valo es szoktasd ra arra, hogy azt szabad neki, de mas dolgokat nem.

Meg sokaig ragni fog, mivel nolnek a fogai. Az enyemnek is van ragokaja, nem is egy. Nagyon hasznos dolgok es olyat is lehet kapni, amelyik tisztan tartja a fogat!

2010. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!