Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan kutyafa...

Mondanátok nekem olyan kutyafajtákat amiknek az etetése 20ezer forint alatt van egy hónapban?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne olyan átlagos fajtákat irjatok,mint pl. a tacskó,német juhász,.... Ja! és ha láttátok hogy valaki irta már azt a fajtát amire gondoltatok akk. légyszi ne irjátok azt! Előre is köszi! :)
2016. jún. 23. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne azokat felsorolni, aminek fölötte van.

Kezdem is:

1) .... öööö.... Most hirtelen egy se jut eszembe.


Persze ha kaviárral eteted, akkor egy csivavának is lehet ennél jóval több az etetési költsége. Illetve a különböző betegségekben szenvedő, speciális étrendű kutyáknak, de az meg nem konkrét fajta, ahogy a kérdésben szerepel.

2016. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyák, köztük a mopsz, Jack Russell terrier, vagy pl. egy francia bulldog is elég egzotikus. De a helyedben egy menhelyen keresgélnék, a keverékeknél egyedibb, odaaadóbb kutyust nem fogsz találni, garantálom!
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fajtafüggő, hogy mennyiért veszel neki kaját egy hónapban...


Nekem pitem van:

Brit Premiumot kap 580Ft/kg

Télen főzök neki: marha nyesedék 200 ft/kg, egész csirke 350 Ft/Kg, töpörtyű: 400 Ft/kg, sült kacsacsont: 170 Ft/kg...


Nem tudom, mennyi a havi etetési költsége, mert amikor fogy, veszek az állateledelesben. Mikor mi van.


De szerintem ha sportoltatod, vagy allergiás, csak akkor kerülhet 20ezer ft-nál többe havonta csak a kaja egy kutyának (na meg persze ha 60 kg fölötti...)

Szóval vehetsz bármilyen fajtát (keveréket is)

2016. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ne olyan átlagos fajtákat irjatok,mint pl. a tacskó,német juhász"

én már itt fent akadtam, de mindegy.. neked kéne tudni,hogy milyen fajtát vegyél. mindegyik kicsit más, más a természete, más az igénye stb. érdemes olyat venni amit jól tudtok kezelni és meg tudtok neki adni mindent.

ha a kajára nem akartok olyan sokat költeni,akkor nyilván egy kisebb testűt érdemes venni.

de szerintem kb minden kutya étkeztetése megoldható ennyiből. úgy,hogy prémium tápot kap és húst(szárny,farhát stb olcsóbbakra gondolok).

2016. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bólogatós kutya a kocsiban a műszerfalon. étel nélkül is elvan.
2016. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kis-közepes testű kutya. Hadd ne soroljunk már fel többszáz fajtát.
2016. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen 30 kiló alatti kutya. Ez jó táp esetén.
2016. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!