Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hóbundás kennelről tapasztalatok?

Hóbundás kennelről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiskutyát, és a Hóbundás kennel nagyon szimpinek tűnik. Van valakinek innen kutyája? Tudnátok róla mesélni?

Yorkit szeretnék egyébként...



2016. jún. 23. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát, megnéztem az oldalukat és nekem nagyon nem szimpatikusak. Nagyon nem tetszenek azok a kennelek, ahol több fajtával foglalkoznak, itt -ha a biewert külön vesszük- 4 fajta van..... Ráadásul a kutyáikról, a szűrési eredményeikről egy hang sincs fent. Az, hogy aranykoszorúsak, nem számít. Nem kell csak 12 alomból 12 CAC vagy Derby győztes kutya. Ha évente van pár alom, és Mucsajröcsögére járnak kiállításokra, akkor könnyen összejön. Yorkieban jó kennel az Of New Deal, a Joranza, a Fortuna Yorikas, Devils of York, Sandybell of York, of Halimeda, hogy csak párat említsek.
2016. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj azzal ha valahol több fajtával foglalkoznak?
2016. jún. 26. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajtát sem könnyű megtanulni, négyet gyakorlatilag lehetetlen. Az igazán nagy tenyésztők soha nem foglalkoznak több fajtával pont ezért.
2016. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az előzővel!

Én yorkit a New Deal kennelből vennék. Ennél a fajtánál különösen fontos a jó tenyésztő, mivel rengeteg szaporító van.

2016. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább olyanok válaszára lennék kíváncsi, akár itt akár privátban, aki vett már innen kutyát. Azt tudom h sok a szaporító
2016. júl. 3. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerem őket,megnéztem az oldalt,az igaz,hogy több kutyafajta van,(4et ír,de a biewer,az yorki vagyis akkor csak 3om) és mindegyik terrier..14 éve van kutyájuk

Szerintem ennyi idő alatt,ha vki akar,tud is...

Az meg tök mindegy,hogy mucsajra jár,akkor is ki kell fizetni a nevezési díjat és el is kell mennie,azonkívül a kutyákkal járó többi költséget is..

Az első hozzászóló leírta a nagyobb kenneleket,de tiéd a választás..

2016. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen ismerem a tenyésztőt, mivel a kutya kozmetikus is, és már évek óta hozzá visszük nyiratni a kutyánkat :) múltkor mesélte hogy szomszédos országokból járnak hozzá kutyáért, csak pozitív véleménnyel vannak róla! most hozunk el tőle kutyát :)
2016. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Milyen fajta kutyát hoztatok Tőle?

2016. júl. 26. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok és fenntartom amit mondtam,mert igenis miért ne lehetne neki pár hónapig megszokni a babát,az életvitelt hozzá,főleg ha nyűgösebb, hasfájós stb...

és majd ha ebbe belejött utazgatni vele!!!

vki írta,hogy nem 4órás út a 300km..nem lehet tudni mennyire jön ki ,mert én pl.Húgomhoz Ausztriába 250 km

/nincs benne semmi autópálya,csak faluk,kisebb városok/ha egyszer állok meg gyors wc-re 3.5 óra, szóval ha gyerekkel lenne,akkor jóval több...ennyit erről!!

Másrészt, pár hónapról volt szó...nem igaz ,hogy ezt bárki nem bírja ki? és nem érti meg...

Mondom ezt úgy,hogy Anyukám,aki 53 évesen kiment húgomhoz Ausztriába 2hétre ,mikor szült és segített nekik!!! Tehát ha vki nagyon akarja látni az unokáját ,akkor megy!!!

2016. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi rossz helyre jött!!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!

2016. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!