Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerul a kutyusnak a...

Mennyibe kerul a kutyusnak a sziverosito oltas?

Figyelt kérdés
A kutyank hogutat kapott, kijott az ugyeletes orvos adott neki sziverositot meg furdetni/aztatni kell a kutyust hogy lehuljon. 12000 Ft-t kert el. Sokalltam erte(persze a kutyaert nem, de valljuk be nem olcso hogy 5 percre ranezett a kutyara) ezert vagyok kivancsi korulbelul az oltas arara.
2016. jún. 24. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sokallod, miért nem te "néztél" rá a kutyára?

Az orvos kiment--kiszállási díj-

Az orvos tudta kezelni a kutyád baját, mert megtanulta, mit kell tennie.

Az orvos nem oltást adott, hanem injekciót, amiben lehet, többféle szer is volt a kutyád szívének megerősítésére.

2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyezest, de meg mindig nem tudtam meg az injekcio hozzavetoleges arat.
2016. jún. 24. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom soknak 12 ezret, pláne kiszállással együtt.

Nem tudom, milyen gyógyszereket kapott, így az árát sem.

Azért jobb az ilyen megelőzni, hogy ne kapjon hőgutát. Nagyon meleg van. Friss hideg víz, ha belemegy, akkor fürdővíz árnyékos helyen, illetve legyen lehetősége árnyékos helyen, kövön, fellocsolt füvön, vizes földön pihenni. A szőrét is nem ár ilyenkor többször átnedvesíteni.

Ha lakásban van, klíma, vagy ventillátor, besötétítés napközben és nedvesítés.

Sétálni pedig ilyenkor kora reggel, és késő este szabad csak menni.

2016. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos? Nálunk az ügyelet ott kezdődik, hogy te beviszed a kutyát (nem kimegy az állatorvos) és 15 ezer az alapdíj, de ekkor még rá se nézett az orvos. Szóval olcsón megúsztad. Az injekció árát senki se fogja tudni megmondani, mert nem írtad le a pontos összetételét. Lehet, hogy csak párszáz forintban van az állatorvosnak. Én más betegség miatt olyan injekcióval kezelem a kutyámat, ami 3000 Ft egy üveggel és 2 tonnányi állatra elegendő. Magyarul egy átlagos kutya adagja elhanyagolható árú, de ettől még az állatorvos elkéri ami jár. Nem jótákonysági intézmény az állatorvos se mint semmi más szolgáltató. Gondolom te se ingyen dolgozol a munkahelyeden. Én sem örülök neki, hogy az állatorvos 10 perc munkáért elkér annyit, amennyit én néha 2 napi munkáért kérek (és még van aki így is húzza a száját), de ez van. Nem az állatorvos tehet róla, hogy én túl olcsón dolgozom.
2016. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként elég fura, hogy majdnem kinyírod a kutyádat és még te vagy felháborodva azon, hogy drága az állatorvos. A hülyeségnek mindig ára van.
2016. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak erdekelt mert az allando allatorvosunk szabadsagon volt es egy 70-80 eves bacsika volt. Nem is ertettem mert 8 eves a kutyus, egesz nap a diofa alatt az arnyekban fekudt meg naponta tobbszor fellocsoljuk a helyet, meg szeret pancsolni es szoktunk kitenni huvos vizet tejes ladaba es mindig belemegy. Koszonom a valaszokat, nem felhaborodva irtam csak velunk meg nem volt ilyen es az allando allatorvosunk van hogy ingyen is eljon megnezni a kutyusokat.
2016. jún. 25. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!