Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak direkt keverék kutyák?...

Vannak direkt keverék kutyák? (Nem a designer kutyákra gondolok. )

Figyelt kérdés
Pl. a bulldog + terrierek= staffordshire bullterrier, hogy jobban tudjon harcolni. Hasonlóra gondolok. :) Köszönöm.

2016. jún. 24. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon szinte minden kutya keverék mivel a kitenyésztésük során más fajtákat is bevontak a hatékonyság és maga a cél miatt. A 101 nagykutya című sorozatban sokszorbemutatják ezt különböző fajtáknál.
2016. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
labradoodle?
2016. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Labradoodle a labrador és uszkár ötvözete. Én úgy tudom hogy még nincs elismerve fajtaként. (1# voltam)
2016. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ilyen kutya a pumi, amit puli és terrierek keresztezésével alakítottak ki.
2016. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy még nem önálló fajta a labradoodle, de úgy értettem a kérdező kérdését, hogy vannak-e "direkt keverék"-ek. Ez szerintem pont az mert nem önálló fajta, hanem "keverék". De lehet fére értettem, akkor bocs.
2016. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem kioktatni akartalak. Először én is a labradoodle re gondoltam de mivel staffordshire bullterriert írt ami elvileg egy önálló fajta arra kövrtkeztettem hogy fajtákat kérdez. Bocsi még 1x
2016. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Időnként szoktak tenyészteni malinois, német juhász keverékeket, de láttam már sinka-malinois kombót is. Sportra, szolgálati munkára szokták őket használni. Nem lehet velük egyszerű az élet :D
2016. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mudi, pumi, lurcher, chinook. :)
2016. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!