Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Találtam egy kiskutyát,...

SOS. Találtam egy kiskutyát, hová tegyem éjszakára?

Figyelt kérdés
Mindegy hogyan, de hozzánk került egy kidobott kiskutya. Sajnos én nem tarthatom meg, mert nagoyn sokat ingázom, megpróbálom lepasszolni valakinek, de addig is: hová tegyem éjszakára? Kinn félek hagyni, mert könnyen ki tud menni a kerítésen. Viszont benn se szívesen hagyom, mert félek, hgoy összepisil/kakil itt nekem mindent... (Most itt alszik mellettem a kanapén, egyébként követ mindenhova, mint egy kiskacsa....)
2016. jún. 25. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész vele egy kört az udvaron, utána már reggelig aludni fog. De kibélelhetsz neki mondjuk egy lavórt/ruháskosarat/szennyestartót, bármit, ami műanyag és nem megy tönkre, egyszerű tisztítani. Egy akármilyen pokróc, kispárna, puhább rongy jó lesz átmeneti megoldásnak, kibéleled a fekhelyét,odateszed az ágy mellé, akkor reggelig nyugton lesz.
2016. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De Biztos aludni fog? Eddig is elég sokat aludt.... MEg ivott estefelé de nem pisilt azóta...
2016. jún. 25. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutya egész nap és éjjel alszik. Az jó, ha ivott, ebben a hőségben. Vidd ki, de maradj mellette, különben nem mer majd pisilni, mert azt lesi, hogy nehogy eltűnj mellőle... szóval maradj vele, aztán ha "produkált" valamit, akkor nyugodtan feküdjetek le, aludni fog reggelig. Csak lásson téged, mert ha nem, akkor félelmében vinnyogni kezd.
2016. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elkestem... egy pillanatra mentem el a vcbe o meg lepisilteca szonyeget... es valoban vinnyogott ha csak wgy pillanatra is magara hagytam... viszont lefekudtem az agyamra ot meg az agy elotti kis szonyegre tettem de nem akart ott lenni vinnyogva probalt feljonni az agyra ezerszer visszapakoltam meg eleg hangosan raszoltam h nem (bar gondolom felesleges ugyse vagja.... vegul ott maradt a szonyegen debugy megsajnaltam.. fogalmam sincs hogy kell kutyat nevwlni de nem is lesz az enyem... vagy engedjem fel?)
2016. jún. 25. 01:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt kiskutyám, nekem is ki kellett egyszer éjjel is vinni, különben bepisilt. Nem tudom mekkora, de ilyenkor még nagyon gyakran, 2-3 óránként ki kell vinni, hogy ne legyen baleset.
2016. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak persze mikor kivittem, akkor nem pisilt, ahogy behoztam rá pár percre meg igen... :D ÚGyhogy kétszer is bepisilt benn... Mindkétszer a szőnyegre... Most meg azt nem tudom, hogy nincs itthon semmi amit adhatnk neki, el kellene szaladnom a boltba, de hová teszem addig... Tojást szerintetek lehet neki? Aztán mostmár úgyis viszem...
2016. jún. 25. 07:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ocsem szobajanak kozepere odakakilt :D hiaba vittem ki tobbszor es nem is maradt nyugton... :D na de most mar mindegy sikerult elpasszolni a piacon egy nagyon kedves parnak :))
2016. jún. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!