Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok...

Nektek milyen fajta kutyátok van? Mennyi az etetése /hó. Hogy hívják?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból.
2016. jún. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
németjuhász, még most 10 hetes (Sába) és beagle 12 éves (Pici). az etetésük egy hónapra pontosan nem tudom, de kb 10.000-15.000 ft körül van (még, majd ha anémetjuhász megnő több lesz)
2016. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Japán akita inu. Select gold junior maxi kb. 18 euró körül van egy hónapra de van hogy hamarabb elfogy (4 kilós táp ha jól tudom) A kutya neve Lizzy.
2016. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Shiba Orijennel etetunk elso sorban, de vannak Farhat napok, illetve egyeb extrak (neha kis maj stb). Kb 20k HuF egy honapban.
2016. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
snaci keverék (Szotyola) és vizsla-vipet keverék (Rozi) Eukanuba a táp neve 15000 ft volt 12kg a mi kutyáink imádják
2016. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amstaff. Eddig 20ezer volt de borzaszto allapotban volt a szore, bore emesztese. Most kb 8ezerbe van, nyersen etetem, 1/3emberi fogyasztasu hussal, a tobbi allateledeles, A minosegu hus. Kiegeszitonek vitamint kap az 3ezer volt, de ugy 3-4honapig lesz eleg kb.

Ja es persze sokkal szebb, jobb allapotu a kutya :)

2016. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!