Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki aktív kutyás oldalt?...

Valaki aktív kutyás oldalt? (Ahol kutyákat adnak stb stb) tatabánya fele kéne.

Figyelt kérdés
Ugye kutyát keresek és láttam,voltam menhelyem de ott nincs olyan ami az én "ideálom". Hátha valaki ad el azon az oldalon :) (mert az ideálom: 4hónaptol-4évig közép testű) az a gond ahol néztem (2menhelyen is) túl félénkek voltak vagy a külsö nem tetszett vagy tul idős..stb
2016. jún. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A túl félénk kutyák egy szerető gazdihoz nagyon tudnak ragaszkodni.
2016. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem csoválta a farkát,nem jött oda inkább elszaladott .. Olyan kutya kell aki inkább nagy örömmel jön oda
2016. jún. 26. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez valahol olyan, mint egy házasság, meg kell dolgozni érte... Én is hasonló paraméterek alapján keresek kutyát, de majd szembejön. Én ezért járok el sétáltatni, ha meglátom az igazit hazaviszem.

Azért nagy szakértőnek kell lenni, hogy a kennelen belül lásd a kutya igazi arcát.

2016. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
allatok.info :)
2016. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bollocks ***** válasza:

Bármelyik falunapon találsz ilyet, a leírásod alapján ez illik hozzád:

[link]

2016. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!