Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felfogják engedni a vonatra?

Felfogják engedni a vonatra?

Figyelt kérdés
1-2hónapis kutyát hogyan vigyem fel?tudtomal szájkosáral fel engedik dehát nincs ra való :/ kicsike :( talán ilyen szállitó kosárba felengednék?
2016. jún. 26. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos koráig az anyja mellett kell lennie. De egy 2 hónapos kutyára sem kell még szájkosár, tedd bele egy szállítóboxba, úgy fel fogják engedni.
2016. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-2 hónapos?! Te jó ég, gratulálok....

Hogy a kérdésre is váaszoljak: hordozóban felengedik a vonatra, szájkosár nem kell rá.

Nem tudom, hogy milyen távra készültök, de azzal számolj, hogy pisi, kaki, esetleg hányás nagy valószínűséggel lesz, mivel még bébi kutyáról van szó, akinek az ANYJA MELLETT lenne a helye.

2016. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
1-2 hónapos kutyát nem szabad elszakítani az anyjától.
2016. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nem zavarna pótmamihoz viszem!!nekem van a távom a legközelebbi pót mama kutyám! Sajnks a régi valamiért elhunyt...nekem kell elhozni az utolsot mivel a gazdája nem foglalkozik vele (4en voltak..).

20km ről lenne szó..

2016. jún. 26. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rá szájkosár meg ilyenek, viszont jegyet váltani kell neki akkor is ha hordozóban van.
2016. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz gond ha veszel neki pelust és ráadod . Szájkosár nem kell . Egy utca szomszédom rendszeresen utazott 240-260 km távolságra, vitte a kutyáját is mindig magával, olyan tacskónál kicsit nagyobb méretű, szőrös eb volt . Jegyet kellett venni neki, sporttáskába vitte mindig .
2016. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értve szőrös, hogy göndör volt a bundája .
2016. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Libegőzni is felengedték a kutyámat úgy ,h beletettem a táskámba.(persze a feje kint volt) :) szerintem azt a pici kutyát még kézben is felengednék,nem kell neki külön hordozót venni ha nincs. Sztem. Elég egy táska is..
2016. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem...mielőtt nekiestek valakinek, kérdezzétek már meg, hogy mentett-e a kutya vagy sem! Én is szoktam cipelni 3 hetes ès 2 napos kutyákat is, de nem azért mert elvettem az anyjától, hanem azért mert a kukában találtam, vagy a falhozvàgás elől mentettem.
2016. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!