Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcáról valaki kenyérhéjat...

Az utcáról valaki kenyérhéjat dobott be a kutyáknak. Teljesen száraz volt. Akkor az nem mérgezési szándékkal jött, ugye?

Figyelt kérdés
Mind 2 kutyátol el tudtam venni időben. Nem volt átáztatva, nem volt furcsa szaga. Teljesen normális volt. Ettől még lehetett mérgezett, vagy azt észre vettem volna? Bele se dugtak semmit, mert vékony kenyér hej volt.

2016. jún. 26. 20:53
 1/4 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
azért legyél óvatos csak úgy nem dobálnak be a kertbe kaját
2016. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ne engedd ezek utan a kapu kozelebe a kutyáidat zard el mert a mi utcánkba is eloszor fel mérték miket esznek meg a kutyák kenyer hej utan jott a szalami aztan a hus ..és 3 kutyat sikerult igy kiiktatni ... A kutyáim azert usztak meg mert sak a táljukba adjuk a kajat..
2016. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek mellett probáld megtanitani a kutyáknak , hogy csak a családtol fogadja el a kaját .. nálunk tesztelve volt . Még a jutalomfalatot sem vették el számukra idegentöl .
2016. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy aki mérgezni akar, az száraz kenyérrel teszi...

Amikor mi kertes házba költöztünk, 1 éves volt a pitünk. Egyszer az ablakból láttam, hogy egy biciklis férfi megáll a kerítésnél, és ad valamit a kutyának. Megkérdeztem, és azt mondta, minden nap erre megy horgászni, és a maradék csontot hozza el, mert a szembe szomszédunkban már nem él a kutya, eddig annak adta. Megköszöntem a kedvességét, és megkértem, hogy ne adjon semmit a kutyának a kerítésen keresztül. Megértette, leszokott róla.

Idén már 7 éves a kutya, még él...


Ettől függetlenül persze tanítsd meg a kutyád, hogy ne egyen fel ételt sehonnan. Kizárólag a táljából ehet (meg a kezedből).

2016. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!