Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap nagyon kifaradt a...

Tegnap nagyon kifaradt a kutyám, ma beteg?

Figyelt kérdés
Tegnap csaladi nap volt es a kutyamat is vittuk, az osztalytarsaim nem birtak rola leszallni, vegig jatszottak vele raadasul nagyon meleg volt, borzasztoan kifarandt es nagyon meleg volt, turara is elvittuk pedig mondtam hogy ne vigyuk mert hosszu lesz. Ja es volt ilyen csuszopalya es az egyik gyerek elutotte, a kutyam elesett es nyikkant egyet. Ma nem akar enni es nem ugrandozik olyan lelkesen mint szokott, az orra szaraz. Kedvtelen:((( KERLEK SEGITSETEK, EZ NEKEM A LEGFONTOSABB❤ ertelmes valaszokat legyszives, en mindent megprobaltam tenni hogy hagyjak. Koszonom:(

2016. máj. 29. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Leírtak alapján láz lehet vagy valami rosszabb.
2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifáradt idegileg és fizikailag is a kutyád. Ha iszik, akkor hagyd pihenni ma.

Legközelebb pedig valami más játékot vigyél az osztálytársaidnak, ne egy élőlényt.

2016. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hőgutától kezdve a kullancsig bármi lehet...

vigyétek el állatorvoshoz, ebben csak ő tud segíteni

2016. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. máj. 29. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyembent tegnap frissitettuk meg a hideg homokban fekudt volt hideg vize, permetztuk a slaggal ( tetszett neki:))
2016. máj. 29. 15:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent*
2016. máj. 29. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Így látatlanba nehéz bármit mondani. Milyen kutya, mekkora? Az ütközéstől kaphatott kisebb agyrázkódást is, szóval bármi lehet.
2016. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Golden reriever 6 eves
2016. máj. 29. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!