Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Mit tudnánk tenni a...

S. O. S! Mit tudnánk tenni a kutyánkért?

Figyelt kérdés
11 éves fiú német juhászunk az utóbbi 1-2 napban nincs jó bőrben. Egész nap fekszik, alig mozog, nem eszik, alig iszik. Beteg, vagy már túl öreg..? Valami tanács, tipp!? Előre is köszönöm!
2016. jún. 27. 17:08
 1/10 anonim válasza:
Nem ismerem a kutyátokat, meg a viselkedését, de én biztosan elvinném orvoshoz.
2016. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11 év már tényleg sok, a mi Labradorunk is annyi és tényleg látszik rajta, hogy már nagyobbat hall, szívesebben lustálkodik és nehezebben mozog. De az egyáltalán nem jellemző, hogy nem eszik, az étvágya még mindig ugyanakkora mint volt. Én biztos, hogy állatorvoshoz vinném ha látnám rajta, hogy rossz bőrben van. Szóval szerintem jobb félni mint megijedni, de tényleg lehet, hogy semmi baja.
2016. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly nyáron volt hasonló problémánk, bár egy fiatal kutyánál. Neki annyi volt a baja, hogy nem bírta magát lehűteni. Kapott egy medencét és az megoldotta a gondot.

A Te kutyád viszont már nem túl fiatal, úgyhogy jobb félni alapon én is az állatorvost javasolnám.

2016. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos ez már "öreg " kornak számit!
2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Beteg, vagy már túl öreg..?"

Komolyan kérdezem, sértő szándék nélkül: szerinted mi így neten kerssztül mit tudunk tenni? Ha furcsa a kutyád, ha nem eszik, ha mutatja a betegség minden jelét, akkor miért nem az állatorvos az első gondolatod? Mi mást lehet tenni egy beteg kutyáért, mint hogy megmutatod egy orvosnak?

2016. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy állatorvos kéne, de hiába mondtam anyámnak... Ezért gondoltam, hátha itthon tudunk valamit tenni.
2016. jún. 27. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudtok tenni valamit otthon is. Kihívjátok házhoz az orvost! Ha szereted a kutyádat, vagy legalább felelősséget érzel vele szemben, megfelelően gondoskodsz róla! Pláne így öreg korában!
2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp állatorvos !! Nekünk azt mondták valószínűleg elfog pusztulni a 13! éves foxink . Most éppen a kapuban ugat valami idegent ! Hiába öreg ne hagyd magad elnyomni !!
2016. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésektől kapok agyvérzést egyszer.

"egész nap fekszik, alig mozog, nem eszik..." - szerinted mit kéne tenni? Elvinni orvoshoz, nem?!


Anyukádnak meg mondd meg, hogy majd ha ő öreg lesz, és ő nem tud mozogni, enni, akkor te sem viszed orvoshoz.


11 évesen ugyan idős kutya már, de még nem annyira, hogy az a végelgyengülés legyen. Sokkal valószínűbb, hogy beteg, fájdalma van.

Mutassátok meg dokinak!

2016. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de az ilyen kérdésektől agyhelyvérzést tudok kapni. Meg a kifogások "hiába mondtam anyámnak". Minden második kérdező ezt írja. Minden sértés nèlkül, de a szülők fogyik? Vagy vakok? Nem látják ha esetleg beteg a kutya?

Vagy messze van az orvos vagy nincs a faluban vagy a szülők carnak rá...és akkor ki kell írni a kérdést, hogy mi lehet a baja.


1000 oka lehet. Lehet hogy melege van, lehet hogy beteg, öreg stb. Amíg nem viszed orvoshoz addig nem fogod megtudni. Semmit nem tehetsz otthon amíg nem tudod, hogy mi a baja és hogy van-e egyáltalán.

2016. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!