Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agár gazdik! Mesélnétek a...

Agár gazdik! Mesélnétek a kutyátokról?

Figyelt kérdés
Milyen nehezen ment a behívás megtanítása? Jól kijön a többi kutyával?
2016. jún. 27. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem whippetjeim vannak(kis angol agár).

Nem emlékszem barmi nehezsegre amikor a mevet tanitottam neki, vagy az alap parancsokat.

Az én kutyam az ilyen kis yorkikat ki nem állhatja ammik 'apuci' öléből rózsaszín bunaban ugatnak...egyszer ráment egy olyanra, de amugy strandon jokat szokott jatszani a szinten közepes méret kutyákkal :) ami meg rossz az a sétáltatás mert a kerítés mogul kiugato ebekre mozdul...de ez lehet a tűzről pattantsaga miatt van. Ezert mezőre szoktuk levinni futni, ha ott találkozik kutyákkal minden rendben csak az őrjöngő kutyákat nem birja. Végtelenül kellemesek foleg telen, melegek a paplan alatt :D nyar elejen nem hullik a szoruk, es keveset esznek :( imádom oket :)

2016. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A keveset esznek utan :( helyett :)
2016. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!