Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány vagy fiú kutya inkább?

Lány vagy fiú kutya inkább?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 23:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen értek hozzájuk, ezzel foglalkozom.

Nem te voltál aki azt írta, ha ivartalanítunk nem emeli többet a lábát? Most az ellenkezőjét állítod hirtelen.

Mi máson múlna...némelyik kutya ivartalanítás után is emeli a lábát, némelyik ivartalíntás előtt is guggolva pisil szokszor, némelyik szuka is emeli a lábát a neme ellenére...kutya függő.

Lehet ivartalanítani, de akármilyen korban is tesszük nem lehet előre tudni, hogy jelölgetni fog-e a kutya később vagy sem. Némelyikük jelölget akkor is, ha ivarérés előtt ivartalnítod némelyik akkor sem, ha csak 1-2 éves korban kerül sor a műtétre.

2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatot a sétára írtam mert minden kutya emeli a lábát mert ha nem elesik. Nagyon is számít a kor abban hogy ivarérés után vagy előtt lesz ivartalanítva. Amelyik előtte lett kasztrálva azok nem emelik a lábukat, azok egy kicsit berogyasztott hátsó lábakkal pisilnek. A kanok és a 7 hónapos korban vagy azután herélt kanok pedig emelik a lábukat. A dominanciából emelt láb pedig más téma ez olyan mint amikor egy herélt kan meghág egy szukát a dominancia miatt.
2016. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol lényegében?
2016. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Ez a nemedtől függ! (Nem viccelek!!!) Tapasztalatból mondom! Ha fiú vagy akkor lány kutyát vegyél. Ha lány vagy akkor pedig fiú kutyát vegyél.

Aki nem hisz nekem elmesélem: Én egy férfi vagyok. Volt egy saját(fiú) kutyám. Jól bántam vele, mégis a nagyszüleim (lány) kutyája kedvesebben viselkedett velem, jobban ragaszkodott hozzám. Pedig a nagyszüleim is jól bántak a kutyusukkal. Több kutyával is találkoztam és a tapasztalataim hasonlóak.

Persze nagyon sok függ a neveléstől, a bánásmódtól, a kutya fajtájától, és attól hogy milyen sokat törődik az ember az ebbel. Sok sikert a kutyaneveléshez! :D

2016. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg hogy egy szuka barátságosabb. Nekem csak kan kutyáim voltak idáig de vettem mellé egy szukát 1 hónapja lassan. Kíváncsi leszek.
2016. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!