Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen kutya miért látja...

Az ilyen kutya miért látja minden emberben a gazdáját? (lent)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt hazafele tartottam gyalog és egy aranyos, jól ápolt keverék kutyus szegődött mellém. Egyáltalán nem akart bántani engem, még ételt se kért tőlem. Kérdeztem tőle, hogy hol a gazdija? Mert én nem vagyok az.

Rám nézett, szaglászott a levegőben. Mintha rájött volna, hogy rossz embert követett, elment. Meglátott egy fiatal párt, őket is követte. A pár nem csinált semmit, nyugodtak voltak. A kutya megtorpant, nézte őket, ahogy távolodnak. Aztán megint meglátott egy másik embert az utca túloldalán, odament hozzá és őt is követte.


Vajon mi történhetett a kutyával? Memóriazavaros lenne? Biztos nemrég szökött el, mert mint írtam, jól volt tartva, nem volt sovány.



2016. jún. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresi a gazdáját

Segítséget kér, mert nem tudja hol van

Egyszerűen csak barátságos, simogatást akar random emberektől is

2016. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt kéri, hogy vigyék haza, vagy új gazdit keres.
2016. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol?

Keresi a gazdáját

2016. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted haza?
2016. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Egy szociális kutya mindenkivel haverkodik, mindenkitől kaját, simogatást, foglalkozást akar. Sok ilyen van. Ettől még nem fog téged a gazdájának tekinteni. Ahhoz ez kevés. A gazdájához a kutya kötődik, és a gazdájának tekintélye van fölötte. Hozzád nyilván nem kötődik és neked nyilván nincs tekintélyed sem.


Lehet, hogy kiszökött valahonnan -bár akkor valóban gazdáról nem beszélhetünk, mert egy megfelelően tartott, nevelt kutya nem szökdösik-, lehet, hogy kidobták. Ezt így nem lehet megállapítani.

2016. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!