Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy-két tippek, tanácsok,...

Van egy-két tippek, tanácsok, trükkök?

Figyelt kérdés
Hamarosan jön egy új családtag egy kutya, és akinek van már kutyája leírna ide pár tippeket, tanácsokat, trükköket? Köszönöm!

2016. jún. 28. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Tanítás, nevelés, etetés, tartás, felszerelés, fárasztás? Pontosítsd a kérdést, mert így nem lehet mit válaszolni.
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem cicam van, de ha nem baj en is megprobalok segiteni. :))

A kaja idoket szoktasd idoponthoz. (En az elejen porul jartam , mert mindig tele volt szaraz kajaval a talja, es teli ette a pocijat, utana meg nem evett normalisan szoval a nasikkal vigyazni kell mert ok is tudjak mi a jo)

Ha benti kutya alakits ki neki egy kis zugot, ahol jol erzi magat es csak az ove. Igy nem fogja az agyadat elfoglalni mindig.

2016. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például milyen felszerelés kell mi az ajánlott, hogyan tanítsuk meg az ülre, maradra stb. És kertes házban lakunk.
2016. jún. 28. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek vesztek kutyát, ha fogalmad sincs róla, hogyan kell bánni vele? Normális emberek előtteutánaolvasnak, átgondolják, hogy bírni fogják-e és csak utána vesznek kutyát. Autót se 0 hozzáértéssel vezetsz, hanem előbb jogsit szerzel és tanulsz.
2016. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvastam de nem tudom, hogy higgyek-e neki mert más oldal mást írt, és kíváncsi vagyok más véleményére.
2016. jún. 28. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős kutya lesz? kint vagy bent fogjátok tartani?
2016. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3-4 hónapos keverék kutya kertes ház
2016. jún. 28. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elején nem árt bent tartani a házban, egy ilyen kis kutyát ne rakjatok ki egyből a kertbe. Szobatisztaságra úgy tudjátok nevelni, hogy 2-3 óránként kiviszitek a kertbe, ha kint pisil/kakil, nagyon megdícséritek, ha bent, akkor sem szidjátok le.

A 3. oltását követően egy héttel már lehet vinni sétálni, hogy ehhez is szokjon hozzá. Naponta egyszer kertes házban élő kutyát is sétáltatni kell. Vigyétek más kutyák közé, ahol játszhat, szocializálódhat.

Nevelésében kutyaovi (3 hónapos kortól) később pedig kutyasuli segíthet.

Jó minőségű tápok pl.: Acana, Orijen, Josera

Vagy nyers hússal való etetés (BARF)

2016. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!