Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg vannak lányos kutyafaj...

Tényleg vannak lányos kutyafajták?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nagyobb kutyák közül csak a vizsla, border collie,skótjuhász tetszik. De pl. boxer, pitbull nem. Inkább az aranyos, kisebb fajtákat szeretem. Pl. cavailer, papillon, törpe schnauzer. Miért baj ez sokaknak ? Mert volt, aki melegnek nevezett ezért.
2016. jún. 29. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass rájuk, ízlések és pofonok. Szerintem nem ehhez nincs köze az identitáshoz... Én 21 éves lány vagyok és inkább a nagyobb, masszívabb kutyák tetszenek, a kicsi ölebek meg nem annyira, jelenleg is van egy 12 éves beaglenk (mondjuk ő nem a nagy masszív kategória, de amikor tesómmal kicsik voltunk akkor lettek beagleink) jelenleg meg van egy 11 hetes németjuhászom. Ez alapján én meg leszbi vagyok? Ez hülyeség.
2016. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy baj :) pl itt ahol én lakom, nagyon sok bischon meg törpe pinscher, boston terrier van :) és kigyúrt 190 magas férfiak viszik-hozzák
2016. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A schnauzer sztem inkább fiús, de ez hülyeség, a divatgazdáknak lett "miniyorkijuk" mert az olyan lányos..
2016. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Semmi gond, ha meleg vagy; nem szégyen! A beszólogatókkal ne törődj. :)
2016. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem álatlánosságban azért vannak lányos és fiús kutyafajták, DE ez nem jelent semmit, ettől még lesz leszel meleg, neked más tetszik, mint a férfiak 75%-nak, ennyi. (sokaknak a kisebb kutyákról a rózsaszín rucikás, hajcsattos kutyák jutnak eszébe :D )
2016. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

NA bumm, mi van akkor ha neked a papillon tetszik?

Ne foglalkozz velük, magadnak szeretnél kutyát, olyat amilyet te szeretnél vagy valakinek, külvilágnak akarsz megfelelni?



Borderrel pedig speciális mentők is dolgoznak, bizony férfiak is, szerintem nagytestűből nincs olyan hogy lányos, meg fiús...nekem dobermannom volt, nőként.

2016. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg, csak érzelmes.

Nincs könnyű életem. Nagyon jól esik felvenni és simogatni egy ilyen kedves, puha vakarcsot :) Nagyon jó, hűséges barát. Egyébként sportolni is szoktunk és kirándulni. Nem Steiner féleségnek kell elképzelni.

2016. jún. 29. 14:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem öltöztetem, masnizom be a kutyát.
2016. jún. 29. 14:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok mégis a masszív vagy nagy darab kutyák tetszenek. Nincs bajom a pici cuki kutyusokkal én is szeretem őket de valahogy nekem túl kicsik. :DD
2016. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, mennyi csacsi ember van, istenem... A "miért baj ez nekik" kérdésre a válasz az, hogy valószínűleg nincs érett én- és világképük, és ezt a bizonytalanságot próbálják ostoba sztereotípiákkal, esetenként goromba (gorombának szánt) beszólogatással leplezni. A saját ingatag egójukat védik azáltal, hogy téged próbálnak degradálni a saját szemükben. Az ilyenekkel nem érdemes leállni, kár lesüllyedni a szintjükre.

Csak hogy hozzátegyek egy sztereotípiát a dologhoz: szerintem pont a kigyúrt "pittbúlos" hímeknek lehet gondjuk az identitásukkal. :)


Vékony alkatú nőnemű lény létemre egy 45 kilós kuvaszom meg egy méregzsák terrierem van. A bátyám jó kiállású, sportos fiatalember, aki egy vénséges vén mopszot ápolgat nagy szeretettel.


Tarts olyan kutyát, amilyet csak szeretnél.

Tényleg vannak simulékonyabb kutyafajták, pont azért, mert az emberek sem egyformák. Ha ezek jobban passzolnak az egyéniségedhez, eszedbe ne jusson a közvélemény nyomásának engedve "férfias", kemény kutyát választani, mert megőrülnétek egymástól.


A felsorolt fajták közül egyébként nekem egyedül a papillon az, amit tipikus "női" kutyának érzek, de csak a külleme miatt, meg mert tősgyökeres társasági kutya. A többi: vizsla, collie-k, spániel, schnauzer szerintem simán "uniszex" fajták. Ezek munkakutyák (voltak még nemrég), de ha érzékenyebb, simulékonyabb kutyára vágysz, szerintem bármelyik tökéletes választás lehet. De még egy papillont sétáltató férfi láttán se vonnám fel a szemöldökömet.

2016. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!