Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyök kutyámnak ki tört a...

A kölyök kutyámnak ki tört a szemfoga! Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Épp fogat vált és az az egy szemfog be volt szorulva a már kibújni készülő csontfog mellé (dupla szemfog). Nem rég labdáztunk és egy reccsenést hallottam. Ki törött a foga. Na ezzel nem lenne baj de úgy néz ki hogy egy pici darab bent maradt. Nem vérzik, talán picit fájhat neki mivel már nem nagyon akar játszani. Ki fog lökődni az a darab? Lesz tőle bármi baja? Nagyon aggódok :(

2016. jún. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már hogy vannak állatokra szakosodott ún. "állatorvosok"? Javaslom keressetek fel egyet..
2016. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld hallottam róla. ha olyan súlyos lenne a helyzet nem itt kérdeznék. Csak akkor viszem orvoshoz ha szükséges. Tenni nem szeretnék semmit a kérdés az hogy nagy baj-e hogy beletörött egy pici darab. Tapasztalatok érdekelnek. Persze ha úgy látom hogy nem érzi jól magát vagy zavarja rögtön viszem de a semmiért minek hurcolásszam?
2016. jún. 29. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne vinned dokihoz, mert ha nem akar játszani lehet, hogy ténylég fáj neki. Öt perc alatt kiszedi és nem kell azon aggódni mi lesz. A fogfájás az összes közül a legrosszabb!Nekem háromba törött az egyik tejfogam, begyulladt, kifúrták, vérzett, fájt, nem túl kellemes. Ha engedtem volna kihúzni az egész előtt, nem kellett volna az egészet végigszenvednem.
2016. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De most ne hasonlítsd az embert egy kutyához. Az egy tejfog. üreges. És nem úgy értem hogy totál nem akart játszani még szaladgált a labda után csak már nem érdekelte annyira. Hát jó ha nagyon muszáj elviszem de szerintem ilyen apróság miatt kár orvoshoz rohangálni. Egyébként nem vagyok benne biztos hogy benn maradt-e valami mivel a tejfogaknak nem egyenletes az aljuk. A helye nem vérzik csak picit piros. Nem látszódik semmi csak a csontfog. Már úgyis késő. Holnapig meglátjuk mi lesz. Ha fáj neki akkor visszük.
2016. jún. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!