Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kölyökku...

Hogyan neveljem meg a kölyökkutyámat?

Figyelt kérdés
Van rgy 11 hetes kutyám. Elég neveletlen. De akarhogyan probalom megnevelni egyszeruen nem tudom. Harapdal, karmol, morog, ugat, kap. Ha az ágyon fekszek akkor is fel akar ugralni es harapdal meg az arcomba akar kapni. Meg ha meg akarom simogatni akkor is a kezemet a szajaba veszi es harapdal. Probalom ellokni, de visszajon. Rávágok a seggére és akkor sem reagál. Rákiabálok es semmi. Rácsapok az orrára a fejére. Melyen a szemebe nezek es monndom nem szabad. Elkezd ugatni. De tudja hogy nem szabad mert ugat egyet és elsprintel a helyére minden szó nélkül. Meg ha reggel felebredek az az elso hogy osszekarmol es elkegdi harapdalni a labam. Legyszi segitsetek. Még gyerek vagyok 14 éves. Az en feladatam megnevelni de egyszeruen lehetetlen. Nem tudom hogy mit kezdjek vele.segitsetek! Mit csináljak? És légyszí csak normális kommenteket írjatok! Köszi

2016. júl. 1. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen ovi/suli hasznos lenne mindkettőtöknek. A labradoron igazán nem lehet sokat nevelni. Nekem soha nem volt és nem is lesz. A labradorok az igazi kölykök tehát mindent rágcsálnak stb.

A sétálást meg úgy tanítsd meg 1. Legyen rajta 30-60 percet a nyakörv mielőtt felcsatolod a pórázt az szagolja meg és csak aztán csatold fel. Ha ezt megcsináltad akkor jutalomfalat. Aztán szépen elkezdesz sétàlni ha megmakacsolja magát akkor húzod őt és rájön hogy sétàlni kéne ha már szépen megy kaphat nasit.

2016. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kutyaovi nélkül akkor fogod tudni megnevelni, ha értesz hozzá. De hát nem értesz :) Ugyanúgy autót is lehet szerelni otthon, ha tudod, hogyan működik, de a legtöbb embernek nem megy, ezért szerelőhöz viszi. Nincs ebben semmi fura.
2016. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És a kutyaovi drága? Mennyibe kerül?
2016. júl. 6. 20:32
 14/19 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy a környékeden lévő suli(k)ban mennyi. Általában nem egy vészes összeg, és eleve akkor mész, amikor kedved van, szóval ezen nem érdemes pörögni :)
2016. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kedves #5!!

Egy 11 hetes kiskutyát 1 órára elvinni sétálni?! Az enyém fél óra után kifeküdt és nem mozdult :D Kicsi még, foglalkozz vele sokat, majd elhagyja, az enyém is ilyen volt. Ne hagyd rá, tudja hogy te vagy a vezér, de légy türelmes, még baba!

2016. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15 neked milyen kutyád van?

Ezt a még babát meg felejtse el mindenki.

2016. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni?
2016. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért mert ez egy kutya. Lassan 3 hónapos.

Az oké hogy az elején nagyon vigyázunk rájuk de most már nem annyira baba tehát egy picivel jobban lehet terhelni.

2016. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tagadta eddig se, de ettől függetlenül tök normális, hogy 11 hetesen ilyen viselkedéseket produkál a kutya.
2016. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!