Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan neveljem meg a testvére...

Hogyan neveljem meg a testvéremet?

Figyelt kérdés
Én gyenge izomzatú felnőtt nő vagyok, a hugom meg csak 13 éves, de úgy néz ki mint Rambo és ezt ki is használja. Állandóan cseszeget, dobálja a cuccaimat, szórakozik, és amikor visszaszólok neki végigsértődik és elkezd verekedni. A szüleimnek ha nem egymilliószor, akkor egyszer se mondtam el, hogy neveljék meg, de semmi haszna. Ő család kedvence és mindenkin állandóan erőszakoskodni akar. Egyszerűen besokalltam tőle. Hogyan vethetnék ennek véget?
2013. ápr. 15. 19:30
1 2
 1/12 sippara ***** válasza:
Ha szép szóval nem megy, megfogod a csuklóját, hátracsavarod, lenyomod az asztalra, vársz, amíg lehiggadt, és aztán meg lehet próbálni még egyszer megbeszélni.
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ha sajna a szüleid ezzel nem foglslkoznak,akkor legyél ésszel okosabb.Hagyd ott ilyenkor,ne foglalkozz vele,és ha látja hogy nem tud idegesíteni,akkor abbahygyja.

Ha nem megy,fogj valamit a kezedbe és hagyd helyen.Abból majd tanul. :)

2013. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát éppen ezaz! Utána is ő van végig sértődve és tovább verekszik! Komolyan mondom, olyan mint egy 60 kg -os probléma, csak akkor szabadulsz meg tőle, ha lefogysz vagy elválsz!
2013. ápr. 15. 19:35
 4/12 anonim válasza:
Ha tudsz költözz el tőlük, de mielőtt meg tennéd vágd pofán a húgod. Egy ekkora gyereknek nyugodtan lehet adni egy pofont, hátha észhez téríti.
2013. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a második választ, hasznosnak gondolom, csak az baj, hogy hugom meg elég gyakran unatkozik! ilyenkor mi a teendő?
2013. ápr. 15. 19:36
 6/12 A kérdező kommentje:
de ha pofon vágom, akkor meg én vagyok a világ rossza, hogy tehetek ilyet a testvéremmel....
2013. ápr. 15. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak azért is vágd pofán!

Ha szülei nem nevelik meg,akkor legalább te.

Az ő hibája,te azzal nem követsz el hibát hogy adsz neki egyet.

2013. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm mindenki válaszát, akkor elgondolkozom ezen :)
2013. ápr. 15. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy csinalsz amit o,idegesitsd :)
2013. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cseszegesd azzal,hogy dagadt,ha nem megy, mondd tok nyugodtan,hogy ezaz,ez legalabb a mozgas egy fajtaja,hatha most ledob par kilot. Csk az elso egy ket alkalmat kell kibirni,aztan leszall rolad
2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!