Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem fura hogy a 4...

Csak nekem fura hogy a 4 hónapos kutyám már 6-7 órákat kibír pisilés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem zavar vagy ilyesmi csak nekem fura mivel mindenhol azt írják hogy 2-3 óránként ki kell vinni mert csak annyit bír. 1 hónap alatt szobatiszta lett. Egyébként nem azért nem visszük mert nem akarjuk csak nincs nagyon rendszer. max. annyi hogy reggel 6-kor és este 10-11 kor rövid. napközben pedig mikor mennie kell jelez és megyünk hosszú sétára. De van hogy 5-6 óra után is nyugodtan fekszik. Inni iszik rendesen egyébként nagy fajta.


Csak szerintem furcsa? Vagy ez normális?



2016. júl. 1. 13:54
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nem fura. Ügyesek vagytok. Minden csak szokatás kérdése. Nekünk 3 hónaposan lett szobatiszta. Reggel fél hat-hat körül kiengedjük és délután ötkor. Egy-egy órátvan a levegőn. Elvégez minden dolgot 😊. Megszokta. Nekünk az a fura ha elmegyünk sétálni akkor nem csinál semmilyen wc-zős dolgot csak otthon az udvaron 😊.
2016. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy. Szerintem örülj neki, hogy ilyen okos kutyusod van! :) több ismerősömnél is nagyon nehezen lettek szobatiszták, és mire hazajött a gazdi telepisilték a lakást... Kicsit félek, mert nemsokára lesz egy kutyám,de felkészültem a sok takarításra. De az biztos, hogy nincs semmi baja a kutyádnak, és ez teljesen normális, csak egy kicsit szerencsésebb vagy! :)
2016. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!