Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Való nekem a beagle?

Való nekem a beagle?

Figyelt kérdés
Tetszik a beagle, de természetesen figyelembe veszem a fajta igényeit. 14 éves vagyok. Nem kertes, hanem társas házban élünk. Suli előtt 1 órát, utána kb. felet és este felé 2 órát tudnék vele kint lenni. Otthon is játszanék vele és tanítanám is. De amíg iskolában vagyok vagy itthon tanulok, addig nyugodtan el kellene foglalnia magát. Sok hétvégén kirándulni megyünk. Szeretek futni, bicózni és úszni is. Utálják a szomszédaink a gyakori ugatást. Ez szokása ? Tényleg párban érdemes tartani ? A 101 nagykutyában ezeket mondták.
2016. júl. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A beagle kajtato eb, ezert altalaban falkaban vadasztak vele. Nagy a mozgas igenye(de tenyleg marha nagy) es vonyit(igy jelez ha talal valamit, es hidd el fogXD). Rettenetesen makacs tud lenni, viszont kajaval jol motivalhato es tanithato (hizekony is).


14 evesen elsosorban a szuleid vesznek maguknak kutyat, mivel ok fogjak fizetni a felmerulo koltsegeket, es majd mikor esetlegesen (de nem biztos) megunod nekik kellene gondoskodni rola.


BONUS: A kiskutyakkal eleinte nagyon sokat kell foglalkozni ezert erdemes nyariszunetben magatokhoz venni, mert ott lesz idod a kezdeti idoszakban vegig mellette lenni.

2016. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet csak házba. Most vegyél labradort.
2016. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne lakásba egy kevésbé önfejű, kisebb mozgásigényű fajtát választani.
2016. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a szomszédok nem szeretik az ugatást, inkább válassz más fajtát, ugyanis a beagle elég ugatós fajta.. Tapasztalat én is beagle gazdi vagyok. + neki ez a foglalkozás nem túl sok, vele NAGYON sokat kell foglalkozni, hogy ne a saját feje után menjen, ugyanis elég makacs fajta.
2016. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor választok másikat. Napi 4-5 óránál többet nem tudok aktívan kutyázni suli mellett. Bár szerintem sokan munka mellett sem.
2016. júl. 2. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Akik írtak azoknak hány beaglejük volt eddig?

18 éve tartok beagleket. Lakásban.

Valóban szereti ha van társa de egyedüli kutyának is jó mert imádja az embereket. Abszolult nem ugatnak sokat. Az enyémek a lakásban soha. Max aéta közben ha nem tetszik nekik valaki. A beagke tartása lakásban ideális.

2016. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelzőkutya az ugat. Barátomnak 2 van most már régebben is volt és basset is és állandóan ugatnak ha nem szól rájuk a barátom. Rengeteget mozog velük és viszi a vizslàkkal együtt vadászni.
2016. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!