Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ennyire járos ha a...

Tényleg ennyire járos ha a kutya egy ágyba alszik a gazdival?

Figyelt kérdés

Ha nincs fyerek és az illetőt nem zavarja akkor miért ne?

A kutya nevelésénél okoz ez bármilyen hátrányt?



2016. júl. 2. 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:
*káros
2016. júl. 2. 22:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire káros?

Sokan alszanak a kutyájukkal és még élnek.

2016. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nevelése nem ettől függ. Nyilván egy rossz gazda-kutya kapcsolatban,ahol nincs meg a rangsor,tovább ronthat a helyzeten. Egy jólnevelet kutya akivel sokat foglalkoznak,és tiszteli a gazdáját,nem fog a fejére nőni az embernek,azért mert MEGENGEDIK neki,hogy az ágyon aludjon .

Én mégsem engedem fel,egyszerű higiéniai okokból ,én utcai ruhában sem fekszek az ágyamba,a kutya lába meg koszos ,akármennyire is szeretem :D Egyébként van saját,kényelmes fekhelye mindkettőnknek,úgy gondolom ez így van jól :)

2016. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 30 éve alszom a kutyáimmal minden éjjel.Még sosem lett semmi bajom.Nekik sem.A természetük semmit sem változott.
2016. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem káros.
2016. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 2. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem teszitek be egymásnak a lompost, akkor nem káros.
2016. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha rendesen van oltva és féregtelenítve,mentesítve egyéb élősködők ellen,akkor nem lehet semmi bajod tőle. viszont ha odakint összekente magát,akkor értelemszerűen fürdesd meg, mielőtt beengeded az ágyba.

engem nem zavarna. de rengetegen vannak,akik a házba sem engedik be a kutyát(max szilveszterkor a teraszra), nemhogy a hálószobába vagy az ágyba!! szóval ember függő!

2016. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!