Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok akkor, ha...

Ti mit csináltok akkor, ha egy másik kutya szétszedi a futtatón a játékotokat? (pl. labda, frizbi, gumijáték) Kifizettetitek a gazdival vagy keresztet vetettek rá?

Figyelt kérdés
Vagy ha a te kutyád szedi szét más játékát, akkor felajánlod, hogy kifizeted?

2015. júl. 25. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkérném a számát, és vennék neki másikat, vagy kifizetném.
2015. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy nem hagyom, hogy a kutyám más játékát szétkapja?
2015. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: Egy ideális világban mindenki így gondolná. :) Tegnap kapta szét az egyik játékunkat egy boxer, a gazdája meg állt fölötte ("Jaj, ezt nem kéne! Add csak vissza szépen!"). Nem nagy érték volt, de a gazdája hozzáállása meglepő volt, még egy "bocsi" se hagyta el a száját.
2015. júl. 25. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Akkor vedd el tőle te :D Én megpróbálnám, csak nem harap belém. Ha mégis, akkor viszont már van nyomós ok a gazdi szidására.
2015. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Futtatóba olyan játékot visz az ember, amiért nem kár, ha nemnormális gazda nemnormális kutyája leamortizálja.
2015. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó állapotú, viszonylag új cucc lenne, igen elkérném az árát.

Volt már, hogy klassz labdánk maradt a betonperem alatt, mert ismerős kutyája berúgta véletlen...ott nem kértem semmit, mert nyilván nem direkt volt...mi meg használtuk az ő játékukat, amiket a kutyám fogainak nyoma maradt meg :D

2015. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne már. Futtató. Kutyák. Fogak.


Ha szétszedi hát szétszedi, bumm.

Amit sajnálnék azt meg nem viszem el futtatóra.


Volt olyan, amit közös erővel 1 perc alatt atomjaira szedtek, hát ez van :D

2015. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kutyák közé megyünk, nem viszek játékot, vagy ha véletlenül találkozunk, akkor elteszem addig. Amúgy meg simán kifizettetném vele ha drágább dolog lenne. Én megdolgoztam azért a pénzért és nincs annyi, hogy csak úgy szórjam más kutyám miatt. Az én kutyáim nem szedik szét senkiért, mert a, nem igazán játékmániások b, nem hagyom, hogy máséhoz hozzányúljanak, sok kutya bevédi a cuccait, meg amúgy se... De ha mégis megtörténne, el is süllyednék szégyenemben.
2015. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban,ha kutyák közé mész.nem kérném el az árát és nem is fizetném meg.Egy bocsit azért mondanék.
2015. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SzMHZs ***** válasza:
100%
Nekünk az egyik labdánkat szétkapta ismerősünk kutyája, de nem problémáztam, mert az olcsóbbik volt. Egy másik ismerősöm meg az elég drága labdánkat belehajította véletlen a tóba :) Szerencsére kiszedték a horgászok hálóval nekünk, de előtte felajánlotta, hogy kifizeti. Hála égnek, az én kutyám nem rágja a játékokat, a labdákat csak begyűjti, rájuk fekszik :D De ezt se szoktam sokáig hagyni, elveszem tőle, amelyik nem a miénk.
2015. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!