Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak (bullmasztiff) a...

Starstablee kérdése:

A kutyámnak (bullmasztiff) a farkán és a lábain és a füle tövénél kb három 5 nagyon hullik a szőr. Ez mitől lehet, vagy mit tegyek hogy javuljon?

Figyelt kérdés

Az étrendje nem váltott meg, ugyanolyan aktív, csak sokkal többet alszik mint régebben (2 két és fél órával)

Ez nagyon rosszat jelent??? (3 éves,lány)


2016. júl. 3. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Elviszed orvoshoz. Lehet gomba is. Amíg nem tudni, mi okozza, nem tudsz tenni semmit.
2016. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, csa a legvalószínűbbek:

- allergia (valószínűleg étel)

- gombás fertőzés

- szőrtüsző (demodex) atka

Ezeket orvos tudja csak megállapítani, szóval vidd el. A több alvás akármitől lehet, pl.ez a rohadt meleg is okozhatja.

2016. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi... elvittem orvoshoz és azt mondta hogy valószínűleg galand féreg van benne...de nem tudom hogy honnan a francból szedhette össze?!(nagyon nagyon féltem és...valószínűleg nem fogok tudni aludni).. mert nem szökött el (nem szokott egyébként) Mondta az orvos hogy valami trutyit fog kapni és attól jobban lesz.. Nagyon félek :c
2016. júl. 3. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből állapította meg az orvos a galandférget? Székletmintából?
2016. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen! miért?!
2016. júl. 3. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, férgességet féreghajtóval kikezelik.

Féreghatót amúgy is 3 havonta kell adni neki, és ha már szóba került, kullancs+szúnyog (-> bőr-és szívférgesség) ellen is védekezzetek spot-onnal.

2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké :D köszi a tanácsot!! :)
2016. júl. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!