Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek beteg a kutyám...

Szerintetek beteg a kutyám vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
az elmúlt két hétben nem sokat volt kint a kutyusom mert sportsérülésem miatt nem birtam járni így a napi 3-4 séta lecsökkent 1-2 re!ráadásul az ünnepek miatt rengeteget utazott több órákat!ő ilyenkor végig alszik az úton.tegnap haza jöttünk és azóta amikor épp nem sétálunk fekszik.de amikor sétál akkor nagyon boldog de most nem jön játszani se.ráadásul mindig a földön alszik.kb két hetente vagyok dokinál vele...lehet h most is csak túl aggódom a dolgot vagy holnap irány a doki megint?
2010. jan. 3. 18:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Irány a doki. Ha cska unatkozik akkor is legalább megnyugodsz :). Ha pedig baja van időben kerül orvoslásra.
2010. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már én is ebben gondolkozom de a barátom mondta hogy ne túlozzak már mert 29.én voltunk utoljára akkor voltak kiütései amit allergia okozott.kapott rá injekciót is meg krémet is amit használnunk kell még pár napig és szerinte attól van...
2010. jan. 3. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszik, iszik rendesen? Pisije, széklete?

Az, hogy kedvetlen, fekszik, gyakorlatilag BÁRMILYEN betegség tünete lehet.

2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eszik iszik rendesen széklete és pisije is rendben van!Az elöbb játszott vele a barátom akkor játszott is...de amint vége lett lefeküdt újra...pedig nem játszottak sokat!
2010. jan. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!