Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig el szökik mit...

A kutyám mindig el szökik mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

a kutyám kis termetű, így át tudja magát préselni minden lyukon. Akár hogy megcsinálom a kerítést meg szökik. Próbáltam meg büntetni megkötéssel semmi, mintha nem tetem volna semmit.

A kutyusom fiú de nincs pénzem az ivartalanításra. Tud valaki valamilyen tippet nekem?



2016. júl. 5. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lyukmentes kerítés.

A megkötéstől csak romlik a helyzet, még inkább szökni akar majd.

Minden nap vidd hosszú sétákra, ahol kifuthatja magát, szaglászhat szabadon, játszhat más kutyákkal, és jól elfárad.

Emellett nevelés, például kapuszabály bevezetése.

Kan kutya ivartalanítása, pláne kis termetűé, nem egy nagy összeg.

2016. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha elviszed és leveszed róla a pórázt valahol, ugyanúgy el fog szökni. Mivel ivaros, olyan elemi ösztön működik benne, mint pl. benned ha éheznél már napok óta, mindent megtennél, hogy ehess, elszöknél ha kell. Ezt csak az ivartalanítással lehet megoldani. Elveszik a késztetés. Nálunk pl. volt olyan kutya, aki átmászott az 1.80-as dróthálón, mint egy létrán. Sűrű vasráccsal tudnál esetleg védekezni a kibújás, kirágás ellen.
2016. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neveld meg és fáraszd le. Nekünk is ivaros kanunk van, simán elfuthatna de nem teszi.
2016. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

"Nincs pénzem ivartalanításra". Bocs,de ez mekkora gáz...a netet tudod fizetni látom.

Több lehetősèged is van.

1. Összespórolsz rá.

2. Beszélsz több állatorvossal és kérsz részletfizetési lehetőséget, sokan adnak.

3. Segítséget kérsz egy állatmentő szervezettől, aztán majd nekik kifizeted a felét, de van hogy ingyen segítenek.


Ezek mind olcsóbbak, mint megcsináltatni a kerítést.


4. Kell csinálni végig talapzatot a kerítésnek és akkor nem lesz lyukas.

2016. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és igen gáz vagyok de legalább fel vállalom atoll fügétlenül köszönöm, hogy írtál
2016. júl. 5. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te vagy gáz. A mentegetőzés meg a kifogás a gáz. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Kistestű kan kutya ivartalanítása nem egy nagy összeg.
2016. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!